Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. yeni bölümde Hızır doğru hamleler yapabilecek mi? - Canlı izle

A A

01.02.2016 - 17:58 Son Güncelleme:

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yine yepyeni bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Ünal Kaplan'ın aklından geçenleri Hızır okuyabilecek mi? Hızır doğru hamleler yapabilecek mi? İki kadın arasında kalan Hızır bu bölümde ne yapacak? Heyecanın dorukta olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta yaşanacak ayrıntılar haberimizde...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. yeni bölümde Hızır doğru hamleler yapabilecek mi? - Canlı izle

Salı günlerinin reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Küçük yaşta yeraltı dünyasına giren ve bu yolda tepeye doğru tırmanışa geçen Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hayatını etkileyici bir şekilde gözler önüne seren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 21. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde...

Başrollerini Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır'ın paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile 2 Şubat Salı akşamı saat 20:00'de ATV'de.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. Bölüm Fragmanı

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 21. BÖLÜM ÖZETİ

Ünal Kaplan veliaht olarak Alparslan'ı masaya oturtmuş ve kan davasını O'nun ellerine bırakmıştır.Bu planla hedef şaşırtarak daha fazla zarar görmemeyi amaçlar. Gözünü iyice karartan Alparslan ise Sibiryalı'ya yaptığı oyunla intikamını almaya çok yaklaşır. İntikam arzusuyla aldığı kararlar düşmanlarının yanı sıra sevdiklerinin de canını yakacaktır.

Hızır Çakırbeyli bu kez tam manasıyla kadınlarının arasında kalır. Nazlı kartlarını açık oynamaya karar verir ve Hızır'a rest çeker. Meryem ise hamlesini boşanma fikrinde ne kadar kararlı olduğunu dile getirerek yapar. Hızır'ın artık bir karar vermesi gerekmektedir.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Özlem'in ölümüyle birlikte yıkılan Alparslan'ı intikam ateşi sarar. Ünal Kaplan da veliahtı olarak Alparslan'ı seçerek kızını öldüren adamın akıbetini ona bırakır. Masada kendine yer bulan Alparslan'ın aklında ise sadece sevdiği kadının intikamını alıp kenara çekilmek yoktur. Çakırbeyli Ailesi'nden birinin sorgusuz sualsiz Ünal Kaplan'ın veliahtı olmayı kabul etmesi Hızır ve İlyas'ı çileden çıkarır. Ağabeylerinden onlara emanet kalan yeğenleri alenen ateşe atılmıştır. Nazlı ise bebeğinin doğumuyla birlikte yaşanan sıkıntıları bir nebze üzerinden atabilmişken diğer tarafta Meryem güçlükle savaşına devam eder. Dost bildiği insanların bebeği sahiplenip gözün aydına gittiklerini öğrenmesiyle sabrı taşar. Bu gidişatta O'nun için son çare olabilecek boşanma mevzusunu dile getirmesi ailesiyle karşı karşıya gelmesine sebep olur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 20. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın

EDHO OYUNCULARI BAŞARILARINI KUTLADILAR!

Yayınlandığı ilk günden bu yana reytinglerdeki başarısıyla zirvedeki yerini koruyan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinin oyuncuları 20. bölümü birlikte izleyip başarılarını kutlarken eğlenceli geçen gecede doğum günü sürprizi yaşandı.

Atv yöneticilerinin de katılımıyla gerçekleşen davette oyuncular başarılı geçen sezonu kutladı. Eğlenceli gece içerisinde doğum günleri yakın olan oyunculara ve dizinin senaristi Bahadır Özdener için topluca pasta kesildi. Yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın yaptığı başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın paylaştığı yılın en iddialı yapımı "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 20'inci bölümünü tüm kadro oyuncuları ve set ekibi birlikte izledi.