hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Gizli Saklı dizisi konusu ve oyuncuları(karakterleri) Gizli Saklı dizisi nerede çekiliyor, uyarlama mı?

  Gizli Saklı dizisi konusu ve oyuncuları(karakterleri) Gizli Saklı dizisi nerede çekiliyor, uyarlama mı
  expand

  Yaz dizisi olarak ekrana gelen olan Gizli Saklı FOX TV ekranlarında izleyiciyle 8 Haziran'da buluştu. Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın başrolündeki diziyle ilgili pek çok detay araştırılıyor. Peki, Gizli Saklı dizisi nerede çekiliyor, uyarlama mı? İşte Gizli Saklı dizisi konusu ve oyuncuları...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kış dizileri final ya da sezon finali yapmaya başlarken yaz dizileri ekranlara gelmeye başladı. Yazın izleyicilerle buluşacak yeni projelerin hazırlıkları ve çekimleri devam ediyor. Görünen o ki ekranlarda yazın sıkı bir rekabet yaşanacak. Gizli Saklı dizisinin başrollerinde Mucize Doktor dizisinde Nazlı karakteri ile milyonların sevgisini kazanmış ve büyük çıkış yakalayan Sinem Ünsal yer alıyor. Mucize Doktor’un final yapmasının ardından sezon başında “Elbet Bir Gün” isimli projeye başlayan güzel oyuncunun oynadığı dizinin yayın ömrü kısa sürmüştü. Halit Özgür Sarı ise Kardeşlerim dizisiyle dikkatleri üzerine çekmiş, askerlik görevini yerine getirmek için diziden erken ayırılmıştı. Son dönemde genç oyuncular arasında öne çıkan isim vatani görevini tamamladıktan sonra Gizli Saklı dizisi ile ekrana döndü.

  Gizli Saklı dizisi konusu ve oyuncuları(karakterleri) Gizli Saklı dizisi nerede çekiliyor, uyarlama mıGİZLİ SAKLI DİZİSİ KONUSU

  No 9 Production tarafından FOX TV için hazırlanan Gizli Saklı bir romantik komedi ve polisiye dizisi. İki polisin hikayesinin anlatıldığı Gizli Saklı dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Dizide Naz karakterini Sinem Ünsal canlandırırken, Pamir Komiser karakterine hayat veriyor. Bir sivil operasyonda birlikte çalışacak olan ikili görev gereği bir çifti canlandırıyorlar. Birbirinden hiç hoşlanmayan ve görev gereği bile olsa bir arada olmak istemeyen ikilinin gizli görevleri bakalım nasıl geçecek. İlk görüşte dalaş, aşka dönüşecek mi?

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Polis Akademisi'ni birincilik ile bitiren, görev aşkıyla yanıp tutuşan Naz (Sinem Ünsal) ve sivil görevlerin aranan ismi, başarılı polis memuru Pamir (Halit Özgür Sarı) Türkiye'nin büyük mafya babası olan Tarık Koşuoğlu'nu yakalamak için birlikte çalışmak zorundadır.

  Kimseye güvenmeyen ve yakın olmayan Tarık'ın güvenini kazanmak için ona yanaşmak zorunda olan Naz ve Pamir, evli gibi davranarak Tarık'ın karşı evine taşınmak zorundadır.İkisi de görevine aşık birer polis olsalar da karakterleri bir o kadar zıttır. Tarık'ı yakalayıp adalete teslim etmek için birlikte çalışsalar bile yaşadıkları bazı anlaşmazlıklar ikili arasında sorunlara neden olur.

  Gizli Saklı dizisi konusu ve oyuncuları(karakterleri) Gizli Saklı dizisi nerede çekiliyor, uyarlama mıGİZLİ SAKLI DİZİSİ OYUNCULARI

  Sinem Ünsal - Naz/Yaz
  Halit Özgür Sarı - Levent/Pamir
  Şebnem Sönmez - Aynur
  Şinasi Yurtsever - Namık
  Caner Şahin - Emir
  İdris Nebi Taşkan - Tufan
  Tardu Flordun - Tarık
  Ece Dizdar - Nehir
  Bülent Emrah Parlak - Talat
  Selçuk Borak - Sadullah Komiser
  Fulden Akyürek - Günday
  Ersel Şibil - Ferdi

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  GİZLİ SAKLI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

  Gizli saklı dizisi için çekim mekanı olurken bu mekanlar daha çok, Beşiktaş, Sarıyer, Beykoz, Beyoğlu, Eyüp, Üsküdar gibi ilçelerde bulunuyor. Uyarlama olup olmadığı konusunda henüz net bilgi yer almıyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow