Hayat Şarkısı 13. yeni bölüm fragmanlarında şok gelişmeler! - izle

A A

02.05.2016 - 11:57 Son Güncelleme:

Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi Hayat Şarkısı bu akşam yine çok konuşulacak bir bölüm ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Zeynep ve Cem'in planları ortaya çıkıyor. Hülya ise tehlikeli planlar peşinde. Ekranların sevilen dizisi Hayat Şarkısı 13. yeni bölüm fragmanlarında işler çığırından çıkıyor. Kanal D ekranının sevilen dizisi Hayat Şarkısı bu akşam 13. yeni bölümünde neler olacak? Bu bölümde Cem'in oyunları ortaya çıkınca, Cem Zeynep ve Hülya'yı tehdit ediyor. Peki Hülya'nın planı ne olacak? Melek ise Nilay ile kaybolan Bahar bebeği dört koldan aramaya başlıyorlar. Nefes kesen sahnelerin yaşanacağı Hayat Şarkısı 13. yeni bölüm fragmanlarında heyecan dorukta! İşte Hayat Şarkısı yeni bölüm ve tüm detayları haberimizde...

Hayat Şarkısı 13. yeni bölüm fragmanlarında şok gelişmeler! - izle

Hayat Şarkısı dizisi 13. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı ile heyecan dolu dakikalar yaşatıyor. bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Hayat Şarkısı dizisinde Hülya, tehlikeli oyunlar peşinde. Zeynep ve Cem'den nasıl intikam alacak? İşte Hayat Şarkısı yeni bölüm detayları..

Yapımcılığını Most Production'un üstlendiği başrollerinde Burcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), Ecem Özkaya (Melek), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram) gibi usta isimlerin yer aldığı Hayat Şarkısı 13. yeni bölüm fragmanları ile 3 Mayıs Salı akşamı saat 20:00'da Kanal D ekranında...

HAYAT ŞARKISI 13. BÖLÜM ÖZETİ

Bayram Cevher, Zeynep ile Cem'in arasındaki anlaşmanın peşine düşüyor!

HAYAT ŞARKISI 13. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Zeynep’in evini sattığını Müfit’den öğrenen Bayram, evin kime satıldığını öğrenmek için araştırmaya başlar. Evin yeni sahibinin Cem olduğunu öğrenir. Hem Cem’e hem de Zeynep’e aralarındaki bu anlaşmanın hesabını soracaktır. Cem sıkışmak üzere olduğunu anlayınca Zeynep’i ve Hülya’yı tehdit eder; eğer başı derde girerse onların da başını derde sokacaktır.

Melek ve Nilay, Bahar’ı bulabilmek için eski köylerine giderler. Aynı köyde yaşayan Hatice durumu öğrenir ve hemen kardeşi Bayram’a bebeğin kayıp olduğu haberini verir. Bu çocuğun kendi torunları olması ihtimalinden dolayı, onlar da huzursuzdur.

HAYAT ŞARKISI 13. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

HAYAT ŞARKISI 12. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kerim’in, Filiz ile gizlice görüştüğünü öğrenen Hülya çok kızgındır. Kerim’e evden ayrılacağını ve Kerim’den boşanacağını söyler. Kerim, Hülya’nın her şeyi bildiğini öğrenir. Filiz konusunda hesaplaşırlar.

Cem ile Zeynep, Hülya’ya kurulacak tuzak konusunda anlaşmışlardır. Cem, Hülya’yı arar ve görüşmek için baskı yapar. Hülya’nın verdiği para çalınmıştır ve Cem zor durumdadır. Hülya ile Cem, bir otel lobiside buluşmak üzere sözleşirler.