Hayat Şarkısı 14. yeni bölüm fragmanında büyük çatışma! - izle

A A

04.05.2016 - 09:59 Son Güncelleme:

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Hayat Şarkısı dün akşam 13. bölümü ile ekrana geldi. Dün akşam ekrana gelen Hayat Şarkısı dizisinde heyecan doruktaydı. Son bölümünde Bayram Cevher, Zeynep ile Cem'in arasındaki anlaşmanın peşine düşmüştü. Hayat Şarkısı 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 14. yeni bölüm fragmanını da yayınlayan Hayat Şarkısı'nda neler olacak? İşte Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar...

Hayat Şarkısı 14. yeni bölüm fragmanında büyük çatışma! - izle

Kanal D'nin ilgiyle takip edilen dizisi Hayat Şarkısı dün akşam 13. bölümü ile ekrana geldi. 14. bölüm fragmanını da yayınlayan Hayat Şarkısı'nda neler olacak? Hayat Şarkısı son bölümde yaşananlar ve yeni bölüm fragmanı haberimizde...

Kanal D'de yayınlanan Hayat Şarkısı Başrollerini; Burcu Biricik, Birkan Sokullu ve Ahmet Mümtaz Taylan paylaşmaktadır. Hayat Şarkısı dün akşam saat 20:00 da Kanal D ekranında olacaktır. Heyecanın hiç bitmediği Hayat Şarkısı dizisinde bu hafta, Hülya ve Kerim aşkı gerilime sebep olacak. Hülya ise kötü planlar peşinde. Detaylar haberimizde.

HAYAT ŞARKISI 13. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

HAYAT ŞARKISI'NDA NELER YAŞANDI?

Bayram Cevher, Zeynep ile Cem'in arasındaki anlaşmanın peşine düşüyor. Zeynep’in evini sattığını Müfit’den öğrenen Bayram, evin kime satıldığını öğrenmek için araştırmaya başlar. Evin yeni sahibinin Cem olduğunu öğrenir. Hem Cem’e hem de Zeynep’e aralarındaki bu anlaşmanın hesabını soracaktır. Cem sıkışmak üzere olduğunu anlayınca Zeynep’i ve Hülya’yı tehdit eder; eğer başı derde girerse onların da başını derde sokacaktır.

Melek ve Nilay, Bahar’ı bulabilmek için eski köylerine giderler. Aynı köyde yaşayan Hatice durumu öğrenir ve hemen kardeşi Bayram’a bebeğin kayıp olduğu haberini verir. Bu çocuğun kendi torunları olması ihtimalinden dolayı, onlar da huzursuzdur.

HAYAT ŞARKISI 14. YENİ BÖLÜM FRAGMANI