magazin haberleri

Hayat Şarkısı 42. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı 42. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı mı?

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı 7 Şubat’ta ekrana gelen 41. bölüm sonrası merak konusu oldu. Kanal D’nin sevilen dizisinde bu hafta Kerim ve Hülya arasında yaşanan gerginlik devam etti. Hayat Şarkısı son bölümde doğum yapan Hülya, kendisini hastanede yalnız bırakan Kerim’den boşanmak istediğini ifade etmişti. 41. bölümde bu isteğinin yineleyen Hülya, Kerim’in tüm ısrarlarına rağmen kararlı olduğunu vurgulayarak “Bundan sonra yüzünü sadece mahkemede görmek istiyorum” dedi. Gelecek bölümde yaşanacak gelişmelerin belli olacağı Hayat Şarkısı 42. bölüm fragmanı Kanal D ile aynı saatte içeriğimizde olacak…

Hayat Şarkısı dizisi 7 Şubat’ta ekrana gelen bölümü ile dizinin takipçilerini ekrana kilitledi. Hülya ve Kerim arasında yaşanan tartışmaların damga vurduğu son bölümde boşanma konusundaki kararlılığı ile Kerim’i şaşırtan Hülya, kızını yalnız büyütmek istediğini ifade etti. Öte yandan Kerim’in kendisine yaptığı “sosyete koca bulursun devam et” göndermesinin ardından sinirlerine hakim olamayan Hülya, kocasına tokat attı. Hayat Şarkısı 42. bölüm fragmanı ve gelecek bölümde yaşanacak gelişmeler içeriğimizde olacak…

Son bölümü izlemek için tıklayınız...


Hayat Şarkısı 42. bölüm fragmanı

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

7 Şubat Salı günü izleyici ile buluşacak olan dizinin gelecek bölümünde yaşanacak gelişmeler belli oldu. Doğum sonrası Hülya ile yakınlaşmak ve yeniden bir araya gelmek isteyen Kerim, karısından gelen yanıtların ardından oldukça sert tepkiler verecek. “Kendine Avrupa sosyetesinden bile bir adam bulabilirsin” diyen Kerim’e tokat atan Hülya bu kez boşanma konusunda kararlı olan taraf olacak. Çocuklarının geleceği için boşanmadan uzak duran Kerim, karısının ayrılmak istemesi üzerine “Atacağın adımları dikkatli seç” diyerek evlilik konusunda daha doğru bir karar almasını isteyecek.


Hayat Şarkısı 41. bölüm fragmanı

Doğum sonrası ilk kez bir araya gelen ikiliden Kerim, karısının yanında olmaya çalışsa da yaşadığı zor günlerin ardından Hülya, ayrılma konusunda ısrar edecek. Kaçırılma olayında da Hülya’ya dokunulmamasını isteyen Kerim, hem çocuğunu hem de eşini korumaya çalışmıştı.

HÜLYA’NIN EVİNE GİZLİCE GİRECEKLER

Kerim’den ayrıldıktan sonra kendi evinde yaşamaya başlayan Hülya gece yarısı içeriye giren kişi nedeniyle korku dolu anlar yaşayacak. Kocası ile yaptığı konuşmada yüzünü sadece mahkemede görmek istiyorum diyen Hülya’nın başına neler geleceği ise 41. bölümde netlik kazanacak.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS