magazin haberleri

Hayat Şarkısı Fragman | 36. bölümde Hülya bebeğini kaybedecek mi?

Hayat Şarkısı Fragman | 36. bölümde Hülya bebeğini kaybedecek mi?

Hayat Şarkısı fragmanı yeni bölüm öncesi Kanal D'nin resmi internet sitesinde yayınlandı. Dizinin son bölümünde Hülya Kerim ve Bayram arasında gergin dakikalar yaşanırken gelecek bölümde Kerim sinir krizi geçirecek. Evdeki eşyaları kırmaya başlayan Kerim'in durumu Hülya'yı zora sokacak. Yalnız başınayken bayılan Hülya bebeğini kaybetme riski ile karşı karşıya kalacak.

Hayat Şarkısı 27 Aralık fragmanı yeni bölümde yaşanacak gelişmelere ilişkin ipuçları verdi. Hülya Kerim ile tartışmasının ardından evi terk eden Kerim, evin altını üstüne getirecek. 

Bayram ise olayın bütün ayrıntılarını anlatmadığı takdirde ikilinin yollarının ayrılabileceğini belirtecek. Yaşadığı stres ile başa çıkamayan Hülya evde yalnızken bayılacak.

Hayat Şarkısı’nın 27 Aralık’ta yayınlanacak 36. Bölüm fragmanı internet ile aynı saatte haberimizde.

HAYAT ŞARKISI FRAGMAN

36. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Hayat Şarkısı 35. bölüm özeti

Hayat Şarkısı’nın 20 Aralık Salı günü ekranlara gelen yeni bölümünde bebeğini geri almaya çalışan Hülya büyük bir şok yaşadı. Geçtiğimiz bölümde yaraladığı Cem’i kaçırdığını iddia eden kişi Hülya’yı telefonla arayarak çocuğunu getirmesi için 5 milyon TL fidye istedi. Yeterli parası olmayan Hülya, Zeynep’ten borç para alacak 5 milyon TL’yi Mahir ile birlikte bebeği çalan kişiye götürdü.

Parayı bırakan Hülya ve Mahir başka bir çocuğu teslim alınca işin içinden çıkamayacaklarını anlarlar. Hülya ve Mahir’in yaptıklarını gizli bir şekilde takip eden Kerim ise Hülya’nın neler çevirdiğini öğrenir. Her fırsatta Kerim’e yaklaşmaya çalışan asistanı ise son bölümde hedefine doğru ilerlemeye devam eder.

Melek’in 5 milyon TL’yi dolandırıcılara kaptırmasının ardından Bayram’dan yardım isterken Bayram Bey Melek’in her şeyi en başından anlatmasını istedi.

Melek’in tavırlarından şüphelenmeye başlayan Bayram Bey artık gerçekleri anlatmaması durumunda Kerim ile yollarını ayırabileceğini ifade etti.

Bayram’ın adamlarına Hülya’yı takip ettirdiği ortaya çıkarken son bölümde bu nedenle kendisini sınayacak sorular sorduğu anlaşıldı.

Kaçırılan bebek nedeniyle Hülya son bölümde zor dakikalar yaşarken asistan her fırsatta Kerim’e yaklaşmaya çalışır.

Hayat Şarkısı’nda yaşanacak diğer gelişmeler ise 36. Bölüm fragmanında belli olacak.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS