magazin haberleri

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanında Bayram, Hüseyin'e ateş püskürdü

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanında Bayram, Hüseyin'e ateş püskürdü

Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı 25 Ocak Salı günü ekrana gelen son bölümün ardından yayınlandı. Kerim ve Hülya arasında yaşanan mektup krizini açıklamaya karar veren Hatice, yaptığı açıklama ile ikilinin boşanmasına üzülen Bayram Bey ile Süheyla’yı şaşkınlığa uğratacak. Gelinlerinin Cem’in çocuğunu doğurduğunu öğrenen ikili Hayat Şarkısı son bölümde bunca zaman boşa uğraştıklarını ifade ettiler. Herkesin durumu bildiğini dile getiren Hatice Hanım, Zeynep’in engellemesine rağmen gerçekleri açıklamaya devam etti. Kanal D ekranlarında yayınlanan fenomen dizinin gelecek bölümünde yaşanacak gelişmeler Hayat Şarkısı 40. bölüm fragmanında belli oldu.

Hayat Şarkısı dizisi son bölümü ile yine ekranlara kilitledi. Hatice hanımın yaptığı flaş açıklamaların damga vurduğu son bölüm sonrası gelecek hafta ekrana gelecek bölümle ilgili bilgiler paylaşıldı. Hüseyin'in Hülya'nın ablası ile olan ilişkisini öğrenen Bayram Bey, çocuğun doğmasının ardından elinden geleni yapacağını ifade etti. Hayat Şarkısı yeni bölüm fragmanı Kanal D ile aynı saatte haberimizde...

Fragman için tıklayınız...

BLU TV'DE REKLAMSIZ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hülya bebeğini kontrol için gittiği hastaneden Kerim ile birlikte ayrıldığı esnada silahlı adamlar kendilerini kaçırdı. Kaçırılmalarının ardından Kerim "Bizim hastanede olacağımızı kimler biliyordu?" diyerek durumdan şüphelenmeye başladı. Öte yandan silahlı adamların Hülya'ya dokunmasının ardından sert bir şekilde adamlara bağıran Kerim karısının bırakılmasını istedi. İkili zor dakikalar yaşarken bebekleri nedeniyle birbirlerine sahip çıkarken bölgeden kurtulduktan sonra yeniden birbirlerine düşman olacaklar.

GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA YAŞANANLAR

Cem’in tecavüzüne uğramasına rağmen gerçekleri Kerim’e açıklamayı cesaret edemeyen Hülya bir mektup yazmaya karar vermişti. Mektubu okumasının ardından büyük bir şok yaşayan Kerim, Hülya ile şiddetli bir şekilde kavga etmiş ve evdeki eşyaların tamamını kırarak bölgeyi terk etmişti. Kerim ile yaptıkları kavganın ardından evde yalnız başınayken bayılan Hülya bebeğini kaybetme riski ile karşı karşıya kalmış ancak zamanında yapılan müdahale ile bebeğini kurtarmıştı. 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS