magazin haberleri

Hayat Şarkısı'nda Bayram Hülya’yı tehdit ediyor

Hayat Şarkısı'nda Bayram Hülya’yı tehdit ediyor

Hayat Şarkısı’nın 20 Aralık Salı günü yayınlanacak olan yeni bölümündeki gelişmeler belli oldu. Son bölümde Hülya’nın kendisinden gizli işler çevirdiğini öğrenen Kerim, Hayat Şarkısı’nın yeni bölüm fragmanında Hülya’ya soğuk davranmaya başlayacak. Kerim ile asistanının yakınlaşacağı ve Hülya’nın Bayram tarafından tehdit edileceği 35. yeni bölüm tüm fragmanları haberimizde.

Kanal D ekranlarının beğeni ile takip edilen dizisi Hayat Şarkısı’nın 20 Aralık Salı günü ekranlara gelecek olan yeni bölümünde yaşanacak gelişmeler belli oldu.

Hayat Şarkısı’nın yeni bölümünde Cem ile ilgili durumun ortaya çıkması ve Hülya’nın şüpheli hareketlerinin artmasının ardından Kerim ile Hülya arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlar. Cevher bey Hülya’yı karşısına alarak yaptığı konuşmada meselenin bütün ayrıntılarını anlatmaması halinde Kerim ile ayrılabileceğini ifade eder. Öte yandan Kerim’in asistanı durumdan faydalanarak Kerim’e yakınlaşmayabaşlar.

İşte Hayat Şarkısı'nın yeni bölüm tüm fragmanları;

Fragman 2

HAYAT ŞARKISI 34. BÖLÜM ÖZETİ

Önceki bölümde Cem’im bebeği kaçırmasının ardından Cem’in kendisini davet ettiği yere giden Hülya burada Cem ile büyük bir kavgaya tutuşmuş ve Cem’in kendisine saldırmasına engel olmak için taşla onu yaralamıştı. Cem’i öldürdüğünü düşünen Hülya, Mahir’den yardım istemiş ve kendisini bu durumun içerisinden kurtarması gerektiğini dile getirmişti.

Mahir ile birlikte gittikleri alanda Cem’i bulamayan Hülya bu kez cesedi birisinin alıp götürdüğünü düşünmeye başlar.

Hülya ile Kerim arasında yaşanacak yeni gelişmeler Hayat Şarkısı 35. Bölüm fragmanlarında yerini alacak.

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS