İnadına Aşk 32. final bölümünde Yalın ve Toprak arasında neler olacak? - Canlı izle

A A

02.02.2016 - 13:09 Son Güncelleme:

Geçtiğimiz yıl reyting rekortmeni diziler arasında olan ancak bu yıl bir türlü aynı reytingleri yakalayamayan İnadına Aşk dizisi için yayından kaldırılma kararı verildi. Peki; Tv ekranlarının heyecan uyandıran İnadına Aşk dizisi 32. final bölümünde neler yaşanacak? Yalın ve Toprak kavganın eşiğine neden geldiler? Yalın,sevdiği kadından vazgeçecek mi? Merakla beklenen İnadına Aşk 32. final bölümünde izleyici bekleyen heyecan dolu sahneler neler? Diğer gelişmeler ve daha fazlası İnadına Aşk 32. final bölümünde...

İnadına Aşk 32. final bölümünde Yalın ve Toprak arasında neler olacak? - Canlı izle

Başrollerini Açelya Topaloğlu, Can Yaman, Eren Vurdem, Nilay Duru, Cem Belevi, Aras Aydın, Elvin Levinler, Taner Rumeli, Yeşim Dalgıçer, Bilge Şen ve Selim Gürata gibi isimlerin paylaştığı İnadına Aşk ekranlara veda etme kararı aldı.

İnadına Aşk Final Bölüm Tanıtımı

İnadına Aşk Final Bölüm 2.Tanıtımı

İnadına Aşk Final Bölüm Özeti

Abisinin inadı yüzünden çok kızan Defne, Toprak'a isyan eder ve özgür olduğunu, istediği adamla evlenebileceğini söyler. Toprak da bunun üzerine, Defne'ye özgür seçimini yapmasını söyler. Ya sevdiği adam, ya ailesi. Defne tam sevdiği adamı seçecekken, Yalın engeller. Sevdiği kadının seçim yapmasına izin vermeyecektir, onun için ailesini de kazanacaktır. Yalın Toprak'a Defne'den vazgeçmediğini göstermek için akla hayale gelmeyecek yollara başvururken, Toprak da damat adayını sınamaya başlar. Ama bu ilginç sınav, Leyla ile arasında beklenmedik sonuçlara yol açacaktır. Deniz ve Damla ise olmayan bebeklerinin Aras ailesinde oluşturduğu coşkuyla uğraşırlarken bir de başlarına Damla'nın annesi çıkar. İşte şimdi işler çok fena karışacaktır. Bu arada Barutçu Apartmanı'nda tadilat biter ve Yeşim'le Çınar yeni evlerine çıkarlar. Nihayet yalnız kalabilmişlerdir ve romantik planları vardır. Acaba bu sefer bu planları gerçekleştirmeyi başarabilecekler midir? Polat ise Nehir'i bir türlü aklından çıkaramaz ve entrikacı yengesi Yeşim'in desteğiyle harekete geçmeye karar verir. Tabii Polat'ın harekete geçmesi demek ortalığın karışması demektir.İnadına Aşk Çarşamba 20.00'de FOX'ta!