magazin haberleri

Kanal D’nin yeni dizisi “İsimsizler” konusu ile dikkatleri üzerine çekti

İsimsizler dizisi konusu Kanal D'nin resmi internet adresinde yerini aldı. Önümüzdeki günlerde izleyiciyi ekrana kilitleyecek olan İsimsizler'in fragmanı yayınlanırken dizide yaşanacak gelişmeler de belli oldu. Diplomat olmak üzere hazırlıklarını yapan ancak Virankaya'dan gelen acı haber üzerine kararını değiştiren Fatih, şehit kaymakamın yerine geçecek. 7 kişilik ekibi ile birlikte teröre karşı mücadelede edecek olan Fatih bölgedeki olayları sonlandırmaya çalışacak. Yapımcılığını Barakuda Film ve Es Film'in üstlendiği İsimsizler dizisinin oyuncu kadrosu ise şimdiden merak konusu oldu...Senaryosu, Mustafa Burak Doğru, Serkan Birlik ve Ayça Mutlugöl ve Hale Çalap'ten oluşan 4 kişilik bir ekip tarafından yazılan İsimsizler dizisi bir süre sonra Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak.
Genç ve başarılı bir diplomat adayı olan Fatih'in hedefi yönünde ilerlediği esnada hayatını değiştiren haber kendisine iletilecek. Viranşehir kaymakamının şehit edildiği bilgisi üzerine yardımlarla birlikte Virankaya'ya kaymakam olmaya karar verecek olan Fatih o bölgeye sahip çıkan kişi olacak.
Oluşturduğu 7 kişilik ekibi ile birlikte olaylara müdahale edecek olan Fatih, bölgedeki terör olaylarını son vermek için elinden geleni yapacak.
Diplomat olmak üzereyken aldığı bu karar nedeniyle çevresinde eleştirilere maruz kalan Fatih'in vatan sevgisinin her şeyin önüne koyması nedeniyle bölgedeki faaliyetlerine devam edecek.
Düşmanın kendileriyle savaştığı esnada kullandıkları kişileri değil, onların arkasında olan ekibi tespit etmeye çalışacak olan Fatih ve adamları zorlu bir görev için mücadele edecek.
İşte İsimsizler dizisinin ilk fragmanı;
7 / 7
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS