hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Kanunsuz Topraklar oyuncuları ve konusu.. Kanunsuz Topraklar nerede çekiliyor, uyarlama mı?

  Kanunsuz Topraklar oyuncuları ve konusu.. Kanunsuz Topraklar nerede çekiliyor, uyarlama mı
  expand

  Oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Kanunsuz Topraklar dizisiyle ilgili detaylar merak ediliyor. Oldukça titiz bir hazırlık süreci geçiren Kanunsuz Topraklar dizisi için güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip. Peki, Kanunsuz Topraklar oyuncuları ve konusu nedir? Kanunsuz Topraklar nerede çekiliyor? İşte Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başrol oyuncusu Uğur Güneş'i ve Ramo dizisinin kadın başrol oyuncusu Esra Bilgiç'in birlikte rol aldığı dizi ile ilgili bilgiler..

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Yeni sezon dizileri arasında yer alan Kanunsuz Topraklar dizisiyle ilgili detaylar merak ediliyor. 1939 Türkiye’sinde Davut (Uğur Güneş)adlı maden işçisinin kurulu düzene isyanını ve kendisinden farklı bir hayata doğan Gülfem’le (Esra Bilgiç) yaşadığı fırtınalı aşkı konu olan “Kanunsuz Topraklar” her Çarşamba günü FOX'ta izleyici ile buluşacak.

  Diziyle ilgili genel bilgi verilmek gerekirse şunlar söylenebilir; Dev bir prodüksiyonla hazırlanan Kanunsuz Topraklar dizisinin müzikleri Aytekin Ataş tarafından hazırlanacak. Faruk Teber'in yönetmen koltuğunda olduğu Kanunsuz Topraklar bir dönem dizisi olarak ekrana gelecek. Kanunsuz Topraklar dizisinde Uğur Güneş ve Esra Bilgiç başrolleri paylaşıyor. Kanunsuz Topraklar senaryosu ise Zülfük Yücel tarafından yazılıyor. Önemli ve titiz bir hazırlık süreci yürütülen dizinin kostümleri ise Aynur Torun tarafından hazırlanıyor.

  KANUNSUZ TOPRAKLAR KONUSU NEDİR?

  Kanunsuz Topraklar dönem dizisinde; 1939 yılında kömür şehri Zonguldak’ta bir kasabada madenci Davut (Uğur Güneş), kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı bir hayat sürmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey (Murat Daltaban)adında zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut, bu düzene karşı sesini yükseltmeye karar verir. Malik bey’in de Davut için hiç beklenmeyen bir teklifi vardır.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Malik bey’in kızı Gülfem (Esra Bilgiç) hayatın gerçeklerinden uzak, korunarak büyütülmüştür. Gülfem; ele avuca gelmez, söz dinlemez, hatta kaba-saba bir adam olarak gördüğü Davut’a zamanla içten içe hayranlık duymaya başlar. Malik bey ise kızı Gülfem’i, Ali Gelik (Necip Memili) adında zengin bir maden patronuyla evlendirmeyi düşünmektedir. Maden işçilerinin kurulu düzene isyanını anlatan bir hikayedir; “Kanunsuz Topraklar”…

  KANUNSUZ TOPRAKLAR NEREDE ÇEKİLİYOR?

  Kanunsuz Topraklar ilk bölüm çekimleri Zonguldak'ta yapılırken daha sonra çekimler İstanbul'da devam edecek. Dizi herhangi bir kitaptan uyarlama değildir senarist tarafından yazılmıştır.

  KANUNSUZ TOPRAKLAR OYUNCULARI KİMLER?

  Yeni sezonda FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan dizinin başrolleri Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili’ye; Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik , Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan gibi birbirinden başarılı oyuncular eşlik ediyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kanunsuz Topraklar Gülfem (Esra Bilgiç)

  Kanunsuz Topraklar'ın başrol oyuncusu olan Esra Bilgiç maden şirketi sahibi Malik'in kızı Gülfem'i canlandıracak. Uğur Güneş'in canlandırdığı Davut'la aşk yaşayan Gülfem'in hikayesi çarpıcı sahnelerle ekrana taşınacak.

  Kanunsuz Topraklar oyuncuları ve konusu.. Kanunsuz Topraklar nerede çekiliyor, uyarlama mı
  Kanunsuz Topraklar Davut (Uğur Güneş)

  Esra Bilgiç'le başrolde yer alan Uğur Güneş babası maden işçisi olan bir genci canlandırıyor. Davut ve Gülfem karakterleriyle bir araya gelen başarılı ikili merakla bekleniyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kanunsuz Topraklar Ali Gedik (Necip Memili)

  Necip Memili Kanunsuz Topraklar'ın önemli rollerinden biri olan Ali Gedik karakteriyle ekranda olacak. Ali Gedik bir maden patronudur.

  Ali Erkazan (Tahir)

  Ali Erkazan 68 yaşındadır ve aslen Samsunludur. Ankara Sanat Tiyatrosunda 15 yıl görev alan Ali Erkazan özellikle En Son Babalar Duyar dizisinde Mehmet karakteri ile tanınmıştır. Aykut Enişte ve Kayseri Aslanı filmlerinde yer almıştır. Tahir Davut’un babasıdır. Aynı zamanda da madenin deneyimli işçilerinden biridir.

  Kanunsuz Topraklar Malik (Murat Daltaban)

  Gülfem, Behice ve Fikriye'nin babası. Bir maden şirketi sahibini canlandırcak Murat Daltaban Kanunsuz Topraklar'da Malik karakteriyle ekranda olacak.

  Kanunsuz Topraklar Avukat Yavuz (Kaan Taşaner)

  Malik'in avukatı Yavuz karakteri başarılı oyuncu Kaan Taşaner tarafından canlandırılacak.

  Kanunsuz Topraklar Behice ve Fikriye

  Gülfem'in kız kardeşleri olan Behice ve Fikriye Malik'in kızları olarak Kanunsuz Topraklar'da yer alıyor. Behice karakteri Eylül Su Sapan, Fikriye karakteri ise Serdem Paçal tarafından canlandırılacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kanunsuz Topraklar Tahir (Ali Erkazan)

  Davut'un babası olan Tahir aynı zamanda bir maden işçisidir. Ali Erkazan Tahir karakteriyle ekranda olacak.

  Kanunsuz Topraklar Fatma (Mine Teber)

  Usta oyuncu Mine Teber de Kanunsuz Topraklar kadrosunda. Davut'un annesi ve Tahir'in eşi olarak seyirci karşısına çıkacak.

  Kanunsuz Topraklar Cemal (Doğaç Yıldız)

  Davut'un kardeşi Tahir ve Fatma'nın oğlu olarak ekrana gelecek Doğaç Yıldız Cemal karakterini canlandıracak.

  Kanunsuz Topraklar Eyüp (Onur Kaya)

  Davut ve Cemal'in kardeşi olan Eyüp ise Onur Kaya tarafından canlandırılacak.

  Kanunsuz Topraklar Asude (Ezgi Çelik)

  Kanunsuz Topraklar'da Asude karakteri ise başarılı sanatçı Ezgi Çelik'e emanet. Ezgi Çelik Kanunsuz Topraklar'da bir şarkıcıyı canlandıracak.

  Kanunsuz Topraklar oyuncuları ve konusu.. Kanunsuz Topraklar nerede çekiliyor, uyarlama mı

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow