Kiralık Aşk 35. yeni bölüm 2.fragmanı dengeler alt üst! - Canlı izle

A A

22.02.2016 - 12:26 Son Güncelleme:

Star'da izlenme rekorları kıran romantik dizi Kiralık Aşk 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başladığı günden beri, bütün bölümleri çok ses getiren Kiralık Aşk dizisi yeni bölümü ile yine fırtınalar estirmeye devam ediyor. Ömer ve Defne arasındaki aşk ateşi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Sinan’ın Yasemin’e müthiş bir sürprizi var! Yasemin ise bu sürpriz karşısında şaşkın! Fikret Gallo için verilecek resepsiyon tarihi yaklaşmakta peki neler olacak? Fikret Gallo'nun gelişi sonrası ikili arasında kıskançlık krizi patlak verecek. Gallo’nun gelişi ile hangi dengeler alt üst olacak?Bu Fikret Gallo kim? Kiralık Aşk 35. yeni bölümü fragmanı işte o ayrıntılar haberimizde...

Kiralık Aşk 35. yeni bölüm 2.fragmanı dengeler alt üst! - Canlı izle

Reytingleri alt üst eden Kiralık aşk'ın merakla beklenen 35. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sürprizlerin, romantizmin ve bol çekişmenin adresi Kiralık Aşk yeni gelişmeleriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Klip tadındaki sahneleriyle izleyicilerini ekrana kilitleyen dizide sürpriz gelişmeler yaşanıyor.

Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç'un paylaştığı oyuncu kadrosunda Salih Bademci, Sinem Öztürk, levent ülgen ve Nergis Kumbasar gibi isimlerin yer aldığı Kiralık Aşk 35. yeni bölümü ile 26 Şubat Cuma akşamı saat 20:00'da Star'da.

Gallo’nun gelişi ile dengeler alt üst olacak.

Defne ve Ömer aşkı dolu dizgin devam ediyor. Türkiye’ye dönen Fikret Gallo ise hayatımıza hiç beklemediğimiz bir şekilde giriyor. Gallo’nun gelişi ile hangi dengeler alt üst olacak?

 Sinan ve Yasemin arasındaki alevler yükseliyor, peki aşklarındaki engel ne? Bu engele rağmen mutlu olabilmeleri mümkün mü? 

Hulusi herkesi şaşırtacak bir karar alıyor. Koriş ise büyük sürprizi ile geliyor. 

KİRALIK AŞK 35. BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

Kiralık Aşk 35. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk 35. bölüm 2. fragmanı Fikret Gallo'nun gelişi sonrası Ömer ve Defne arasında yaşanacakların sinyalini verecek. Defne Fikret Gallo'nun güzel bir kadın olduğunu öğrenince ne yapacak?

KİRALIK AŞK 35. BÖLÜM 2. FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KİRALIK AŞK 34. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ömer ve Defne arasındaki aşk ateşi büyüyor.

Birlikte yaşamak, Ömer ve Defne arasındaki aşk ateşini büyütüyor. Sinan’ın Yasemin’e müthiş bir sürprizi var! Yasemin ise bu sürpriz karşısında şaşkın! Fikret Gallo için verilen resepsiyon yaklaşıyor. Passionis’in Gallo’ya ihtiyacı var. Herkes Ömer’i Fikret Gallo ile görüşmesi için ikna etmenin çılgın yolları peşinde!

Sinan ve Yasemin ilişkisi nereye gidecek? Fikret Gallo nihayet hayatımıza girecek mi? Peki ya Ömer ve Defne arasındaki aşkın elmayla ne ilgisi var?