Kiralık Aşk 48. yeni bölüm 2. fragmanında sürpriz karar! - izle

A A

26.05.2016 - 11:51 Son Güncelleme:

STAR TV'nin en çok izlenen dizisi Kiralık Aşk 48. yeni bölüm 2. fragmanını yayınladı. Kiralık Aşk dizisi yine heyecan dolu bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Kiralık Aşk 48. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanları nefes kesti. Peki Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer’in Defne’yi havalara uçuran sürprizi ne? Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek olan dizide Defne, Ömer'le arasında hiçbir sır kalmasını istemiyor. Peki gerçekleri itiraf edecek mi? Heyecanın dorukta olduğu Kiralık Aşk dizisinde bu hafta neler olacak? Kiralık Aşk 48. yeni bölüm fragmanları ve tüm detaylar haberimizde...

Kiralık Aşk 48. yeni bölüm 2. fragmanında sürpriz karar! - izle

STAR TV'nin en çok izlenen dizisi Kiralık Aşk 48. yeni bölüm 2. fragmanını yayınladı. Kiralık Aşk dizisi yine heyecan dolu bir bölüm ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen Kiralık Aşk 48. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanları nesfes kesti. Kiralık Aşk 48. yeni bölüm 2. fragmanında sürpriz karar. Defne ve Ömer evlilik hazırlığında. Düğün öncesi son pürüzler nasıl halledilecek merak konusu. Defne Ömer'e her şeyi itiraf edecek mi? Kiralık Aşk 48. yeni bölüm fragmanları ve yeni bölüm detayları...

Kiralık Aşk dizisi yeni bir bölüm ile bu akşam ekrana gelmeye hazırlanıyor. Heyecanın dorukta olduğu Kiralık Aşk dizisinde bu hafta neler olacak? merak konusu oldu. Yayınlanan Kiralık Aşk 48. yeni bölüm fragmanları izleyiciyi heyecanlandırdı...

Yayın Günü: 27 Mayıs Cuma

Yayın Saati: 20.00 

KİRALIK AŞK 48. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

Defne’nin ayakları yerden kesiliyor. Yine aşk, hep aşk! Ömer’in Defne’yi havalara uçuran sürprizi ne? Hulusi cephesinde işler iyice karıştı. Neriman paniklerde. Hulusi Neriman’dan ne istiyor? 

Herkesin bir arada olduğu düğünde bütün dengeler yerinden oynayacak. Peki düğüne bomba gibi düşen sır kimin? Koray bile endişeli. 

Defne Ömer aşkı, yaşanan bu gelişmelerle bambaşka bir boyuta taşınıyor. Defne, Neriman’ın hangi teklifine evet diyor? 

Kiralık Aşk, heyecan dolu 48. yeni bölümü ile Cuma akşamı Star’da.

KİRALIK AŞK 48. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KİRALIK AŞK 47. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KİRALIK AŞK 47. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Defne mektubu bıraktı okusun diye ve dönüp evine gitti. Artık ne olacaksa olsun diyor. Peki Ömer ne tepki verecek? Nihayet bütün sır çözülecek mi? Neriman kendini kurtarmanın derdine düşüyor. Gelişmeler Neriman ve Koray’ı karşı karşıya getiriyor. İki yakın arkadaş küsüp ayrılıyorlar.

Dergi çekimi nihayet gerçekleşiyor. Hem de Defne ve Ömer için öyle bir zamana denk geliyor ki, işler iyice değişik bir hal alıyor. Bütün bunlar sırasında, Defne’nin doğum günü gelip çatıyor.

ELÇİN SANGU'DAN KİRALIK AŞK CEVABI

Sevilen dizi 'Kiralık Aşk'ta 'Defne' karakterine hayat veren Elçin Sangu, instagram'dan yaptığı paylaşım ile 'diziden ayrılıyor' iddiasına yanıt verdi.

'Kiralık Aşk'ın son bölümlerinde Elçin Sangu'nun rol aldığı sahnelerin kısalması sebebiyle güzel oyuncunun diziden ayrılacağı iddiası gündeme geldi. Bunun üzerine Ortaks Yapım, 30 yaşındaki oyuncunun sağlık problemi yaşadığını açıkladı.
Yapım şirketinden gelen yalanlamaya karşın ayrılık iddialarının devam etmesi üzerine bu kez de Elçin Sangu'dan cevap niteliğinde bir paylaşım geldi.

SAĞLIĞINA KAVUŞTU, SETE DÖNDÜ
Dizide 'Koray'ı canlandıran Onur Büyüktopçu ile çekilmiş bir fotoğrafını İnstagram hesabı üzerinden paylaşan güzel oyuncu, sağlığına kavuşup sete geri döndüğü mesajını verdi.

KİRALIK AŞK'TAN ELÇİN SANGU AÇIKLAMASI

Kiralık Aşk’ın Defne'si Elçin Sangu, dizinin son bölümlerinde bir kaç sahne dışında neredeyse hiç yoktu. Bu durum "Sangu Kiralık Aşk’tan ayrılıyor" iddialarını gündeme getirdi.
Ancak 30 yaşındaki oyuncunun; dizideki sahnelerinin az olmasının, yaşadığı bir sağlık probleminden kaynaklandığı ortaya çıktı.
Kiralık Aşk dizinin yapımcı firması Ortaks Yapım, sosyal medya hesabından Elçin Sangu’yla ilgili açıklama yaptı.

Açıklamada, “Sevgili oyuncumuz Elçin Sangu, gözüyle ilgili bir rahatsızlık geçirmiştir. En kısa zamanda iyileşmesini temenni eder, Ortaks Yapım olarak geçmiş olsun dileriz” denildi.