Kiraz Mevsimi 32.bölüm FOX TV'de nefesleri kesecek - İzle

Kiraz Mevsimi 32.bölüm FOX TV'de nefesleri kesecek - İzle

Kiraz Mevsimi 32.bölüm FOX TV'de nefesleri kesecek - İzle

Kiraz Mevsimi 32.bölüm bu akşam FOX TV'de izleyenleri ekran başına kilitleyecek. Cumartesi akşamlarının reyting rekorları kıran dizisi Kiraz Mevsimi her hafta olduğu gibi 14 Şubat'ta da romantik bir bölümle ekranlara gelecek. Öykü ve Araz arasında yaşanacaklar izleyenleri mestedecek. Kiraz Mevsimi son bölüm ve daha fazlasına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ekranların merakla beklediği dizi Kiraz Mevsimi bu hafta yeni bölümü ile 14 Şubat Sevgililer Günü'ne denk geliyor. Yepyeni bir bölümle ekrana gelmeye hazırlanan Kiraz Mevsimi Öykü ve Ayaz arasındaki aşk macerası izleyiciyi ekrana kilitleyecek.Dizinin yeni bölümünden ipuçları veren fragman fonda çiftin samimi görüntüleri ile Öykü’nün Ayaz’a olan aşkını dile getirmesiyle başlıyor. Burada en dikkat çeken cümle Öykü’nün Ayaz’a “Artık kalbim gibi aklım da seni hatırlıyor.” demesi.

Öykü aklının da Ayaz’ı hatırladığını söylese de Kiraz Mevsimi 32. bölüm fragmanında Ayaz’ı şok edecek bir şey söylüyor. Bu ilk öpüşmemiz o yüzden özel olmalı. Tabii bu Ayaz’ı oldukça şaşırtıyor. Yoksa Öykü’nün hafızası tam olarak yerine gelmedi mi?

KİRAZ MEVSİMİ SON BÖLÜM İZLE

31. Bölüm Özeti

"Beyni anlamak zordur" der doktor. "Bazen beynimiz kaza anında yaşadığı travmayla baş edilmek için unutmayı seçer." Öykü’nün Ayaz’ı unutması beynin bir oyunu mudur? Ayaz yıkılsa da pes etmez. Aşkını Öykü’ye tekrar hatırlatmak, birbirlerinin kaderi olduklarını kanıtlamak için birlikte yaşadıkları en özel anları yeniden hazırlar. Diğer tarafta Mete geç kaldığı bir aşk için mücadeleye devam eder. Gerçek aşkın sınavı asıl şimdi başlamaktadır. Akıl unutabilir her şeyi... Anları siler, anıları, içinde kaybolduğun gözleri, onun kalbini titreten gülüşünü unutabilirsin hatta... Ama kalp unutmaz, sevgi kaybolmaz... Diyen gerçek aşk mı kazanacaktır bu sınavı yoksa yalancı baharlar mı? Ayaz benzeri görülmemiş bir savaşın içinde “Beni seviyorsan hatırla” diye bağırır. Öykü’nün cevabı ne olacaktır?

 

Oyuncuları:

Öykü Acar
Özge Gürel
22 yaşındadır. Tekstil ve moda tasarımı bölümünde okumaktadır. Güzel ve akıllı bir kızdır. Annesi Meral ve 15 yaşındaki erkek kardeşi Cem’le birlikte yaşamaktadır. Babası, Öykü daha çok küçükken onları terketmiş ve bir daha geri dönmemiştir. Annesi Meral, terzilik yaparak evi geçindirmeye çalışır. Öykü annesinden feyz alarak moda tasarımcısı olmaya karar vermiştir. En büyük hayali, örnek aldığı Önem Dinçer gibi başarılı bir modacı olmaktır. Bu uğurda çok çabalar. Hayat en büyük hayaline onu götürürken aynı zamanda büyük aşkıyla karşılaştırır. Önem Dinçer’in başarılı ve yakışıklı mimar oğlu Ayaz Dinçer…

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ayaz Dinçer
Serkan Çayoğlu
30 yaşındadır. Zeki, yakışıklı ve çapkındır. Annesi Önem Dinçer, çok ünlü bir modacıdır. Kendisi ise genç yaşında büyük başarılar elde etmiş bir mimardır. Yakın arkadaşı ve ortağı Mete ile, beraber kurdukları şirkette birlikte çalışırlar. Aşka inancı yoktur. Bu yüzden hiç ciddi ilişkisi olmamıştır. Tek gecelik ilişkiler yaşayan bir çapkındır. Taki Öykü’yle hayatı kesişinceye dek… Mete’nin çocukluk arkadaşı Öykü’ye aşık olur.

Mete Uyar
Dağhan Külegeç
31 yaşındadır. Yakışıklı ve başarılı bir inşaat mühendisidir. Çalışkandır. Ailesine düşkün, evliliğe sıcak bakan gelenekçi bir yapıya sahiptir. Çocukluğu Öykü’yle aynı mahallede geçmiştir. Daha sonra babasının büyük bir başarısıyla maddi olarak rahatlayınca mahalleden taşınmışlardır. Annesini üç yıl evvel kaybetmiştir. Emekli babası Bülent ve kız kardeşi Burcu’yla birlikte yaşarlar. Ayaz, Mete’nin hem ortağı hem de en yakın arkadaşıdır. Eski mahallesinden Şeyma’ya aşık olur ve evlenmeye karar verir. Ancak Şeyma’nın geçmişi ile savaşmak zorunda kalacaktır. Şeyma’yla olan kültür farklılıkları nedeniyle ikili, zor sınavlardan geçerler.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Şeyma Çetin
Nilperi Şahinkaya
25 yaşındadır. Düzgün fiziğe sahip, güzel, alımlı ve zeki bir kızdır. Zekası daha çok kötülüğe çalışan Şeyma’nın, kendi çıkarı için yapamayacağı şey yoktur. Öykü’nün karşı komşusu, yakın arkadaşıdır. Annesi, babası ve küçük erkek kardeşiyle birlikte yaşamaktadır. Hayali, zengin biriyle evlenip istediği lüks hayatı yaşamaktır. Bu nedenle birçok yanlış ilişki yaşamıştır. Öykü gibi üniversite okumamış, küçük çaplı butiklerde reyon görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Çocukluğundan bu yana sürekli Öykü’yü kıskanır. Kendi gibi olmayan saf ve temiz Öykü’nün sayesinde Mete’yle tanışır. Mete’yle kısa zamanda ciddi bir ilişki yaşamaya başlar. Ancak geçmişi Şeyma’nın peşini bırakmaz. Mete’yi kaybetmemek için çok mücadele vermek zorunda kalır.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Burcu Uyar
Nihal Işıksaçan
22 yaşındadır. Öykü’nün çocukluk ve üniversiteden sınıf arkadaşıdır. Mete’nin temiz kalpli güzel kız kardeşidir. Aşırı duygusal, hassas ve güvenilir biridir. Burcu, Öykü’nün sırdaşıdır. Her anını paylaşan ikili, kıskanılacak derecede birbirlerine bağlıdırlar. Burcu eski mahallesinden bildiği Emre’ye aşıktır.

İlker Korkmaz
Serkan Börekyemez
27 yaşındadır. Sahibi olduğu restorantın işletmecisidir. Kendinden 5 yaş büyük ve çok zengin bir ailenin kızı olan Sibel’le evlidir. Ayaz ve Mete’nin üniversiteden arkadaşıdır. Neşeli, komik ve eğlenceli biridir. Tek zaafı çapkınlıktır.

Sibel Korkmaz
Fatma Toptaş
32 yaşındadır. Çok zengin ve varlıklı bir ailenin kızıdır. Bakımlı, her daim şıktır. Eşi İlker’i aşırı kıskanır ve sahiplenir. Çok şüphecidir. İlker’in defalarca çapkınlıklarını yakalamasına rağmen onu her defasında affeder. En büyük hayali anne olmaktır.

Emre Yiğit
Aras Aydın
23 yaşındadır. Tekstil mühendisliği son sınıf öğrencisidir. Yakışıklı, iyi kalpli ve çok dürüsttür. Ailesini depremde kaybetmiştir. Anneannesi ile büyümüştür. Öykü’nün mahalleden arkadaşıdır. Burcu’nun büyük aşkıdır. Gitar çalıp şarkı söyler

Atilla Saral kimdir?
Atilla Saral kimdir, Atilla Saral, 27 Mart 1963 tarihinde Ankara‘da doğmuştur. Çerkes kökenlidir ve aslen Kayseri‘lidir. Ankara başkent lisesinden mezun oldu. 1987 yılında mankenliğe başladı. Birçok dizi ve sinema filminde oynadı.