magazin haberleri

Kısmetse Olur 31 Aralık yılbaşı özel programı | Yeni bölümde Seda Akgül şaşırttı

Kısmetse Olur 31 Aralık yılbaşı özel programı | Yeni bölümde Seda Akgül şaşırttı

Kısmetse Olur 31 Aralık’ta yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlanırken haftanın finali öncesi yarışmacılar oldukça eğlendi. Son bölümde yapılan yılbaşı özel programında yarışmacıların yanı sıra Seda Akgül de oryantal dansı ile büyük alkış topladı. Yeni yıl için geri sayım yapan yarışmacılar 2017 heyecanını birlikte yaşadı.

Kısmetse Olur’un 31 Aralık’ta Kanal D ekranlarında yayınlanan son bölümün ile oldukça neşeli dakikalar yaşandı. 2017 yılına sayılı saatler kala yeni yıl heyecanı yaşayan ev halkı birlikte dans etti. Yarışmacıların dans ettiğini gören Seda Akgül kendisini tutamayarak oryantal yeteneğini sergiledi.

SEDA AKGÜL’E BÜYÜK ALKIŞ

Kısmetse Olur programının sunucusu Akgül’ün yarışmacılarla birlikte oryantal performansını sergilemesinin ardından damat adayları büyük bir şaşkınlık yaşadı. Gizli yeteneğini ortaya çıkaran Akgül’ün şaşırtan dans performansının ardından damat adayları “Bak, bak hareketlere bak” yorumunda bulundu.

GÖKHAN SARA: RABİA DANS EDİYOR ARKANIZI DÖNÜN

Yarışmacıların yılbaşı özel programında dans ederek eğlendiği esnada Rabia’nın oryantal performansı damat adaylarının evine yansıtıldı. O esnada Rabia’nın dans ettiğini gören Gökhan Sara ise damat adaylarına “Dönün arkanızı abi” diyerek gelin adayını kıskandığını belli etti.

KISMETSE OLUR’DA ÜNAL TAYLI’DAN SİBEL’E ANLAMLI HEDİYE

Tüm yarışmacıların yılbaşı eğlencesi için salonda toplandığı sırada Ünal’dan Sibel’e anlamlı bir yılbaşı hediyesi geldi. Sibel’e boş bir çerçeve veren Ünal, “Eğer ilişkimizi kabul edersen bu çerçeveye ikimizin ilk fotoğrafı konulsun” dedi. Sibel aldığı anlamlı hediye karşısında oldukça mutlu olurken haftanın finalinde yaşanacak gelişmelerde ikilinin arasının gerileceği öğrenildi.

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS