magazin haberleri

Kısmetse Olur 20 Ocak yeni bölüm fragmanında Adnan ve Didem arasında lens krizi

Kısmetse Olur 20 Ocak yeni bölüm fragmanında Adnan ve Didem arasında lens krizi

Kısmetse Olur 20 Ocak yeni bölüm fragmanına göre Adnan ve Didem arasında ikinci kez kriz yaşanacak. Didem’in taktığı lens ikili arasında problemlere neden olurken Adnan damat adayları ile yaptığı konuşmada Didem’im yüzüğü taktıktan sonra kendisini dinlememeye başladığını söyleyecek. Kısmetse Olur son bölümde Didem’e kendisini affettirmek için kendi üzerinde de yumurta kıran Adnan, kız arkadaşından “Şov yapma” yanıtını almıştı. Dün yayınlanan bölümde ikili yedikleri yemekle aralarındaki buzları eritirken eğlenceli dakikalar geçirmişti. Kısmetse Olur Gözde Bozacı ise kendisine çiçek gönderen kişinin eve yaptığı ziyaret nedeniyle sinirlerine hakim olamamıştı.

Kısmetse Olur yeni bölümü ile bugün Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak. Onur Gamze ile yaptığı konuşmada evdeki bir gelin adayının itiraflarından bahsedecek. Öte yandan geçtiğimiz günlerde elbise yüzünden tartışma yaşayan ikili olayı tatlıya bağlasa da bugün yayınlanacak bölümde bu kez lens yüzünden kavga edecek. Didem'in lens takmasını sevmediğini söyleyen Adnan gelin adayının artık kendisini dinlemediğini söyleyerek dert yanacak. Kısmetse Olur son bölüm özeti ve geelcek bölüm fragmanı detaylarıyla birlikte haberimizde...

Dün ekrana gelen son bölümde Tuğçe Ergişi ve Tankut oldukça neşeli dakikalar yaşadı. Tatil bölgesine giderek kayak yapan ikili yaptıkları itiraflarla ilişkilerini bir adım daha öteye taşımaya karar verdiler. Öte yandan geçtiğimiz gün ekrana gelen bölümde Gözde'ye çiçek göndererek Berker'i kızdıran damat adayı programa dahil oldu. Gözde ise yeni damat adayının cevapları ve açıklamalrı karşısında oldukça sinirlenerek "Sen külhanbeyi misin?" dedi. 

Son bölümü izlemek için tıklayınız...

KISMETSE OLUR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kanal D'nin sevilen evlendirme programı Kısmetse Olur'un bugün yayınlanacak yeni bölümündeki gelişmeler belli oldu. Geçtiğimiz bölümde Gözde Bozacı'ya çiçek gönderen damat adayı yeni bölümde programa dahil olacak. Eve geldikten sonra Gözde ile tartışma yaşayacak olan daamt adayı aynı zamanda kızlar evinde gelin adaylarının sorularını yanıtlayacak. Tuğçe Ergişi ve Tankut arasındaki birliktelik ise olumlu bir şekilde devam edecek.

SON BÖLÜM FRAGMANI

Kanal D'nin sevilen yarışma programında bugün yaşanacak olaylar belli oldu. Gözde Bozacı'ya gelen sahipsiz çiçekler gelin adayını oldukça mutlu ederken Berker'i ise sinirlendirecek. Çiçeklerin sahibinin kim olduğunun gösterilmesinin ardından ikili arasında gerginlik yaşanacak. Gözde'ye sahip çıkmak istediğini ancak kendisinin buna izin vermediğini söyleyen Berker, gelen çiçekleri tekmeleyecek. Gözde ise "Çiçeklerime dokunma" diyerek damat adayına uyarılarda bulunacak.

ADNAN VE DİDEM KRİZDE

Geçtiğimiz haftaya damga vuran olayda Didem'in elbisesibi beğenmediği için üzerinde yumurta kıran Adnan hem kız arkadaşını ağlatmış hem de ekipten uyarı almıştı. Adnan'ın diskalifiye ile karşı karşıya kalması Didem'i gözyaşlarına boğarken ikili arasındaki buzlar erimişti. Gelecek bölüm fragmanında yer alan bilgilere göre aralarındaki sorunu düzelten ikili bu kez beraber yemek yiyecek. Adnan, Didem'i kendi elleri ile beslerken güzel dakikaların güzel hatıralar bıraktığını söyleyecek.

TUĞÇE VE TANKUT DERTLEŞTİ

Geçtiğimiz sezon yarışmada bulunan damat adayı programdan elenmesinin ardından bu sezon önce ziyaretçi olarak daha sonra da yarışmacı olarak programa katılmıştı. Tankut'un eve Kısmetse Olur evine dahil olmasının ardından Tuğçe Ergişi ile aralarındda yeni bir ilişki başlamış ve ikili özel oda görüşmelerine devam etmişti. Bugün kendi hayatına ve kişiliğine ilişkin bilgileri Tankut'a anlatacak olan gelin adayı ondan tavsiyeler alacak.

Kanal D'nin sevilen programında yaşanacak diğer gelişmeler ise bugün yayınlanacak programda belli olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS