Kurtlar Vadisi Pusu 283. yeni bölümünde ilginç sahne! - Canlı izle

A A

09.02.2016 - 13:14 Son Güncelleme:

Kanal D'nin sevilen fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü için heyecan dorukta. Dizinin sevenleri tarafından merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 283. bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu. Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu akşamki bölümünde, ilginç sahneler ekrana gelecek. Murali, Polat'a ne uyguladı? Polat Alemdar Yusuf'a neden tepki gösterdi? Gölge'nin en büyük hayali neydi? Bir solukta izleyeceğiniz yeni bölümü ile Kurtlar Vadisi Pusu tüm detaylar ve yeni gelişmeler haberimizde..

Kurtlar Vadisi Pusu 283. yeni bölümünde ilginç sahne! - Canlı izle

Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta da heyecan dolu bir bölümle Kanal D’de izleyicisiyle buluşuyor.   Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban’ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta 283. Bölümüyle hayranlarının karşısına çıkacak…

Yayın Tarihi : 11 Şubat Perşembe/2016

Yayın Saati  : 20.00

Kurtlar Vadisi Pusu 283. Bölüm Fragmanı

 YUSUF’UN POLAT ALEMDAR OPERASYONU

Geçtiğimiz haftanın finalinde herkesin öldüğünü sandığı Polat Alemdar Murali’nin mekanında ortaya çıkmıştı. Heyecan fırtınasının yaşanacağı Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu Perşembe yayınlanacak bölümünde Yusuf’un Polat Alemdar’ı kurtarmak için yaptığı gizli planın ayrıntılarını öğreniriz. 

Murali’nin tedavisiyle şifa bulan Polat, yavaş yavaş iyileşmeye başlar. Yaptığı planı Polat Alemdar’a anlatan Yusuf, hiç ummadığı bir tepkiyle karşılaşır.   Yusuf ise Gölge ve John Smith’in iş bağlantılarını araştırmaya başlar. Karşısına babası Fehmi Kuzuzade’ nin sahibi olduğu Kuzuzade Holding çıkar.  

SİYAH SANCAK İŞ BAŞINDA

Polat’ın en büyük düşmanı Gölge, Polat Alemdar’ı ortadan kaldırdığını düşünerek, hayalindeki Büyük Babil Devleti’ni kurmak için tekrar harekete geçer. Ona göre, önünde artık hiçbir engel kalmamıştır. Ancak gözden kaçırdığı büyük bir ayrıntı vardır. Siyah Sancak…

Komutan Yasin önderliğindeki Siyah Sancak, Gölge’nin ordusu Dark River’dan aldığı darbe üzerine karşı saldırıya geçer. Siyah Sancak’a Cahit de katılır ve Gölge’yi ele geçirmek için büyük bir operasyon başlar.

ZEYNEP VE TİLKİ RUSYA’DA

Zeynep ve Tilki, Karun’un verdiği görev üzerine Rusya’da harekete geçer ve Büyük Konsey Üyesi Sergei’yi yakından takip etmeye başlarlar. Bir kumarhanede Zeynep normal biri gibi yaklaşarak Sergei ile tanışır. Plan normal bir şekilde ilerlerken hiç hesap etmedikleri bir olay gerçekleşir.   

RASKOLN ORTAYA ÇIKIYOR

Uzun bir aradan sonra Raskoln de ortaya çıkar. Mete, Kenan ve Raskoln’ü tanıştırır. İkili arasında samimi bir ilişki başlar.  

KURTLAR VADİSİ PUSU'DA İLGİNÇ SAHNE

“Kurtlar Vadisi Pusu”nun 283. bölümünde Polat’a sülük tedavisi“Kurtlar Vadisi Pusu”nun bu akşamki bölümünde, ilginç sahneler ekrana gelecek. Senaryo gereği omuzundan vurulan Polat Alemdar, Murali tarafından tedavi edilecek.

Murali kurşunu çıkarıp yarayı diktikten sonra o bölgeyi sülük kullanarak temizleyecek.

 Gerçek sülüklerin kullanıldığı sahne için Elazığ’dan Hızır-Sümbül Kayaoğlu adlı uzmanlar getirildi. Çekim 1,5 saatte tamamlandı.

Kurtlar Vadisi Pusu 282. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın

KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kurtlar Vadisi Pusu 282. son bölümünde, Gölge’nin adamları uçurumdan yuvarlanan Polat Alemdar’ı bütün aramalara rağmen bulamaz. Herkes, geçtiğimiz haftanın finalinde tam da Gölge’yi öldürmek üzereyken uçurumdan yuvarlanan Polat’la ilgili şu can alıcı soruyu sorar… Polat Alemdar vuruldu mu?

Gölge’nin adamları uçurumdan yuvarlanan Polat Alemdar’ı bütün aramalara rağmen bulamaz.  Aramaya Polat’ı vuran silahın sahibi Yusuf da katılır. Ariel, Polat’ın ölmüş olacağını düşünerek aramadan vazgeçer.

Polat Alemdar’ın hiçbir yerde izine rastlayamayan düşmanları ondan kurtulduklarını düşünmeye başlar. Sevenleri ise bütün uğraşlarına rağmen Polat’a ulaşamaz…

PUSAT VE YASİN IRAK’TA
Komutan Yasin ve Siyah Sancak’a katılan Pusat’ın da Polat Alemdar’ın başına gelenlerden haberi yoktur. Aldıkları talimat gereği ikili Irak’a giderler. Ancak orada karşılarında yine Gölge’yi bulurlar. Gölge’nin ordusu Dark River’la girdikleri bir çatışmada Siyah Sancak ekibi ağır bir darbe alır…

YUSUF NE YAPACAK?
Polat Alemdar’ı vuran Yusuf ise babasının isteğiyle yurtdışına çıkmak için harekete geçer. Karun, Yusuf’un Polat Alemdar’ı vurmasından dolayı çok mutlu olmuştur; çünkü her şey istediği gibi ilerlemektedir. Ancak Yusuf’un Karun’un bilmediği ve hiç de tahmin edemeyeceği başka planları vardır…