Son Dakika

Maraşlı neden yok? Maraşlı bu akşam var mı, yok mu? Maraşlı yeni bölüm ne zaman? 5 Nisan ATV yayın akışı

A A

05.04.2021 - 14:16 Son Güncelleme:

ATV’de ekranlara gelen Maraşlı dizisiyle ilgili gelişme hayranlarını üzdü. Kanalın yayın akışında yeni bölüm yerine özel bölümü görenler Maraşlı neden yok, final mi yaptı? Maraşlı bu akşam var mı, yok mu? Maraşlı yeni bölüm ne zaman? sorularına yanıt aradı. İşte diziyle ilgili detaylar..

Maraşlı neden yok? Maraşlı bu akşam var mı, yok mu? Maraşlı yeni bölüm ne zaman? 5 Nisan ATV yayın akışı

En son 12.bölümü ile ekranlara gelen Maraşlı dizisi normal akışına göre 13.yeni bölümü ile 5 Nisan 2021 Pazartesi akşamı yani bu akşam izleyici kitlesiyle buluşacaktı. Geçtiğimiz aylarda yayın hayatına başlayan dizinin yeni bölümünün yayın akışında yer almaması ve özel bölüm ile ekranlara gelecek olmasından dolayı Maraşlı yeni bölüm ne zaman, neden yok gibi sorular sorgulanmaya başladı. İşte ATV ekranlarına Pazartesi akşamları gelen ve başrollerinde Burak Deniz ile Alina Boz'un yer aldığı Maraşlı dizisi hakkında detay..

MARAŞLI DİZİSİ BU AKŞAM NEDEN YOK?

Maraşlı 12.son bölüm 29 Mart Pazartesi günü ekranlara geldi. Dizinin hayranları 13.yeni bölümü beklenirken ATV yayın akışında dizinin özel bölümü ile ekranlara geleceği yazıyor. Maraşlı dizisi başrol oyuncularından Burak Deniz, geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandı. Koronavirüs nedeniyle dizi setine ara verildiği açıklandı. Bu nedenle dizinin özel bölümü bu akşam ekranlarda yer alacak. Dizinin yeni bölümünün ise önümüzdeki haftalarda ekrana geleceği öngörülüyor.

5 NİSAN 2021 PAZARTESİ ATV YAYIN AKIŞI