hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Paramparça 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! - İzle

  Paramparça 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - İzle
  expand

  Star Tv'de ekrana gelen Paramparça dizisi dün akşam son bölümü ile ekrana geldi. Heyecanın dorukta olduğu Paramparça'da sürpriz gelişmeler yaşandı. Her pazartesi akşamı Star TV ekranlarında yayınlanan Paramparça bu haftaki bölümüyle de izleyicileri heyecanlandırmaya devam etti. Her hafta pazartesi günü Star TV ekranlarında yayınlanan Paramparça bu hafta yayınlanan bölümüyle de izleyicileri şaşırtmaya devam etti. Harun'un oğlu Demir ve Dilara'yı kaçırmaya çalışması şok etkisi yarattı. Harun, Dilara'nın karşısına geçip onu şaşırtacak bir teklif yaptı. Peki Dilara bu teklife ne cevap verdi? Medyada yer alan fotoğraflar ailenin içinde büyük bir kriz çıkmasına neden oldu. Peki merakla beklenen Paramparça 63. son bölümde neler oldu? Nefes kesen sahneleriyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Paramparça son bölümün hemen ardından 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte detaylar...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Ekranların ilgi ile takip edilen dizisi Paramparça yoluna dolu dizgin devam ediyor. Bomba gibi bir bölümle dün akşam ekranlara gelen Paramparça'da büyük heyecan yaşandı. Merakla beklenen Paramparça 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Soluk soluğa izlenen Paramparça son bölüm ve detayları haberimizde. Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve barış falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği Altan Dönmez’e ait Paramparça yeni bölümü ile 2 Mayıs 2016 Pazartesi akşamı saat 20:00'da star'da.

  Her pazartesi Star TV ekranlarında yayınlanan Paramparça bu haftaki bölümüyle de izleyicileri heyecanlandırmaya devam etti. Medyada yer alan fotoğraflar ailenin içinde büyük bir kriz çıkmasına neden oldu. Peki merakla beklenen Paramparça 63. bölüm de neler oldu? Medyada çıkan fotoğraf yeni krizlerin çıkmasına yol açtı. Bu fotoğrafları gören Ayşe, Cihan'ın onu kandırdığını düşünmeye başladı. Paramparça son bölüm de Harun oğlu Demir'i görünce ne yapacağını şaşırdı. Büyük bir şok geçiren Harun'a Maide Hanım'ın Dilara'yla ilgili söyledikleri onu şok ettti. Bunları duyan Harun vakit kaybetmeden yalıya gitti. Yalıdan Demir'i kaçıran Harun'un bunu yapmasına Dilara engel olamadı. Dilara, Cansu'yla beraber Demir'i kaçıran Harun'un peşine düştü. Harun, Dilara'nın karşısına geçip onu şaşırtacak bir teklif yaptı. Bu teklifte Dilara'nın bir daha bebeğini görememe ihtimali de vardı. Diziyi aşağıda bulunan Paramparça 63. bölüm izle linkine tıklayarak izleyebilirsiniz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  PARAMPARÇA 64. BÖLÜM FRAGMANI

  PARAMPARÇA 63. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

  Yalıya Baskın
  Medyada yer alan mutlu aile tablosu fotoğrafları ortalığın karışmasına sebep olur. Ayşe, Cihan’ın bir yandan kendisiyle ilişki yaşadığını, öte yandan Dilara ile mutlu bir evliliği olduğunu düşünür. Harun ise, oğlu Demir’i Cihan ile görünce beyninden vurulmuşa döner. Üzerine bir de Maide Hanım, “Dilara seni oyalıyor” deyince, Harun soluğu yalıda alır.

  En zor karar
  Harun’un Demir’i kaçırmasına engel olamayan Dilara, Cansu ile birlikte Harun’un peşine düşer. Harun, Dilara’ya seçme şansı bırakmayacak bir teklifle gelir. Ya Cihan ve çocuklarını bırakıp kendisiyle gelecek ya da bir daha bebeğinin yüzünü göremeyecektir...

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow