magazin haberleri

Payitaht Abdülhamid 76. Bölüm fragmanı (Yeni) Tahsin Paşa hain mi?

Payitaht Abdülhamid 76. Bölüm fragmanı (Yeni) Tahsin Paşa hain mi?

Payitaht Abdülhamid 76. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Fragmanda Sultan Abdülhamid, Tahsin Paşa’nın Yedikule Zindanları’na kapatılmasını emrediyor. Öte yandan Şivenaz’ın ihaneti de açığa çıkıyor. Peki; Tahsin Paşa hain mi? İşte Payitaht Abdülhamid 76. Bölüm fragmanı…

Payitaht Abdülhamid 76. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda en çok merak edilen konuların başında ise Tahsin Paşa’nın akıbeti yer alıyordu. Yayınlanan fragman sonrasında akllardaki bazı sorular da cevabını bulmuş oldu. Tahsin Paşa’yı kötü günler beklerken Sultan Abdülhamid üzerindeki oyunlar da hız kesmeden devam ediyor. Öte yandan Şivenaz’ın ihaneti de ortaya çıkıyor.

Peki; Tahsin Paşa hain mi? Jön Türkler’le bağlantısı var mı? İşte merak edilen detaylar ve Payitah Abdülhamid fragmanı…

AHMET PAŞA SULTAN ABDÜLHAMİD’İ İKNA ETMEYE ÇALIŞIYOR

Abdülhamid, Tahsin Paşa’nın ihanetiyle sarsılmıştır. Abdülhamid, kadim dostuna sonuna kadar itimat etmek isterken, Ahmet Paşa, Tahsin Paşa’nın hain olduğunu hünkara kanıtlamaya kararlıdır. Abdülhamid bu ihanetin doğru olup olmadığını anlamaya çalışırken, Vembery şeytanın tertibini yapar. Hem Tahsin Paşa’nın ağzını kapatır, hem de şehzadenin elini bağlar. Sabahattin’le yaptıkları ittifak da meyvelerini vermeye başlar.

HALİL, JORIS’İN ATTIĞI AĞA DÜŞTÜ

Halil Halid Joris’in attığı ağa düşer ve Payitahtı eroin illetinden korumak için harekete geçer. Jorris’i yakalamayı umut ederek açtıkları bir kapı onları bir çıkmazsa iter.

Şivenaz, Zeynep’in Mehmet Selim’le evlenmesi için, Halil Halid’den nefret etmesini sağlayacak büyük bir tertip hazırlar. Şivenaz zaferini kutlarken, kendisine kurulmuş başka bir oyundan habersizdir . Bu oyunun kaybedeni Şivenaz olacak ve nihayet maskesi düşecektir. Şivenaz gerçek yüzü ortaya çıkınca ne yapacaktır?

Bidar ve Naime’yi şok eden haber nedir?  Halil Halid Jorris savaşında kazanan bu defa kim olacak? Abdülhamid Tahsin Paşa’nın hangi hamlesiyle ona karşı itimadını kaybedecek?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS