Poyraz Karayel 44. son bölümde heyecan doruktaydı! Poyraz'a ne oldu? - Canlı izle

A A

11.02.2016 - 10:48 Son Güncelleme:

Poyraz Karayel 44. son bölüm ile ekrana geldi. Ayşegül ve Poyraz'ın yaşadıklarına karşılık onların intikamını alabilmek için herkes seferber oldu. Adil Topal'ın son oyunu büyük şok yaşattı. Poyraz,işkenceden nasıl kurtuldu? Poyraz, görevden alındı mı? Kanal D'nin heyecan dolu dizisi Poyraz Karayel 44. son bölüm ve ayrıntılar haberimizde...

Poyraz Karayel 44. son bölümde heyecan doruktaydı! Poyraz'a ne oldu? - Canlı izle

Kanal D'nin sevilen dizisi Poyraz Karayel'de heyecan doruktaydı. Başrollerinde İlker Kaleli (Poyraz Karayel), Burçin Terzioğlu (Ayşegül), Musa Uzunlar (Bahri Umman), Macit Koper(Adil Topal), İdil Fırat (Despina Petridis), Öykü Çelik (Dafne), Ali İl (Sadreddin), Celil Nalçakan (Zülfikar), Kanbolat Görkem (Sefer), Emel Çölgeçen (Sema), Hare Sürel (Meltem), Ece Özdikici (Songül), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Ataberk Mutlu (Sinan), İsmail Düvenci (Cevher), Emirhan Akbaba (İsa), Gülçin Hatıhan (Ümran)'ın yer aldığı Poyraz Karayel 44. yeni bölümde neler olduğu merak konusu.

Poyraz Karayel 44. son bölüm ile ekrana geldi. Kanal D'nin heyecan dolu dizisi Poyraz Karayel 44. son bölüm ve dahası haberimizde...

Poyraz Karayel 44. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın

Bahri Umman’dan Poyraz’a Baba Desteği!
Ayşegül ve Poyraz yaşadıkları büyük trajediden sonra yaralarını tamir etmeye çalışmaktadır. Ama ikisinin de birbirinin gözlerine bakmaya bile gücü yoktur. Poyraz intikam ateşiyle Ayşegül’e kürtajı yapan doktorun peşine düşer. Fakat Poyraz’ın bu intikam hırsı Ayşegül’ün hiç hoşuna gitmez.

Bahri de Poyraz’a restini çeker, intikam peşinde koşmak yerine Ayşegül’ü alıp buralardan bir süreliğine gitmesini ister. Bahri adamlarıyla bir başka koldan Adil’in peşindedir. Nihayet Adil’in izini bulurlar, fakat Sadreddin’in aceleci davranması yüzünden Adil yaralansa da kaçar. Sadreddin’in bu hareketi ona çok pahalıya patlayacaktır.

Poyraz Karayel 44. Bölüm 2. Fragmanı

Poyraz Karayel 44. Bölüm Fragmanı

Poyraz Karayel Son Bölümde Neler Oldu?

Sinan’ın kaçırıldığını öğrenen Poyraz’ı hayatının en zor saatleri bekliyordur. Çünkü Sinan’ı kaçıran Adil Topal’dır ve Sinan’a karşılık Ayşegül’ün karnındaki bebeği istiyordur. Poyraz bunu Ayşegül’e söyleyemez. Bahrilerle beraber Sinan’ı bir an önce kurtarmaktan başka çareleri yoktur.

Sinan ise babasının oğlu olarak kaçırıldığı yerde boş durmaz, babasıyla irtibata girmek için türlü numaralar yapar. Nihayet Poyraz’a ulaşmayı başarır. Bu sırada Seferler de başka bir iz üzerinden Adil’in peşindedir. Sonunda Poyraz, Seferlerin de yardımıyla Sinan’ı kurtarırken işler karışır.

Şimdi kozlar Adil Topal’ın eline geçmiştir. Bu yeni gelişme Ayşegül’ün Poyraz’ın kendisinden gizlediği her şeyi öğrenmesine neden olur. Üstelik Ayşegül şimdi bir karar vermek zorundadır...