Poyraz Karayel 60. son bölümde sürpriz sahne! - izle

Poyraz Karayel 60. son bölümde sürpriz sahne! - izle

Poyraz Karayel 60. son bölümde sürpriz sahne! - izle

Ekranların sevilen dizisi Poyraz Karayel'de heyecan doruktaydı. Merakla beklenen Poyraz Karayel 60. son bölümde Fikret Orman sürprizi yaşandı. Neşet, yurtdışına kaçmaya karar verdi. Poyraz Karayel'de ayrıca çok eğlenceli sahneler de oldu. Taşkafa ve Ümran Nişanlanıyor. Hem Taş Kafa hem de Zülfükar muratlarına erebildiler mi? İşte Poyraz Karayel son bölüm ve detaylar...

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Kanal D’nin, yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı’nın yaptığı, başrollerini; İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar, İdil Fırat, Ali İl, Celil Nalçakan, Emel Çölgeçen, Hare Sürel, Ece Özdikici, Cem Cücenoğlu,  Ataberk Mutlu, Şebnem Hassanisoughi, İsmail Düvenci, Emirhan Akbaba ve Gülçin Hatıhan’ın paylaştıkları sevilen dizisi “Poyraz Karayel” dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi.

Poyraz Karayel'de daha sonra Ayşegül, Neşet'ten aldığı evlilik teklifi karşısında büyük şok yaşadı. Evlilik teklifi sonrası Poyraz bir tekne ile yata yanaşıyor. Silahların Neşet'e doğrultuğu Poyraz Karayel'de bakın neler oldu?

POYRAZ KARAYEL 60. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Poyraz Karayel'in yapımcılığını Limon Film, yönetmenliğini ise Çağrı Lostuvalı üstleniyor. Merakla beklenen Poyraz Karayel 60. son bölümde Fikret Orman sürprizi yaşandı. Poyraz Karayel her Çarşamba saat 20:00'de Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor...

POYRAZ KARAYEL 60. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

POYRAZ KARAYEL 60. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Neşet, Yurtdışına Kaçmaya Karar Veriyor!

Neşet Ayşegül’ün savcıyla çalıştığını öğrenmiştir ama bunu Ayşegül’e belli etmez. Tam tersine Ayşegül’ün daha çok üstüne gitmeye başlar. Poyraz Zülfikarlar sayesinde öğrendiği imalathanenin yerini savcıya söyler. Karşılığında da içinde oldukları davalara takipsizlik kararı verilmesini ister. Fakat işler karışır. Savcı hem Poyraz hem de Bahri ve adamları için gözaltı kararı çıkarır. Herkesin Meltem’in mekanda saklanmaktan başka çaresi kalmamıştır. Bu arada Neşet de savcının peşinde olduğunu bildiğinden yurtdışına kaçmaya karar verir. Ama yurtdışına yalnız gitmeye niyeti yoktur... Poyraz bu kaçışa engel olabilecek midir?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

POYRAZ KARAYEL 60. YENİ BÖLÜM FRAGMANI