magazin haberleri

Poyraz Karayel 76. bölüm fragmanı | Yeni bölümde Meltem Karayel'e ne olacak?

Poyraz Karayel 76. bölüm fragmanı | Yeni bölümde Meltem Karayel'e ne olacak?

Poyraz Karayel 76. bölüm fragmanı 11 Ocak Çarşamba günü yayınlanan son bölümün ardından merak konusu oldu. Kanal D ekranlarında yayınlanan yeni bölümde Ayşegül ile kendisine yeni bir hayat kurmak istediğini söyleyen Poyraz Nevra'nın planını bozmaya karar verdi. Çınar'ın adamını yakalayarak Nevra ve Çınar'ın yanına götüren Poyraz bir daha kendilerinin hayatlarına karışmaları halinde ikisinden de hesap soracağını belirtecek. Öte yandan Poyraz'a zarar verme konusunda kararlı olan ikili Meltem Karayel'in peşine düşecek. Poyraz Karayel 76. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti detaylarıyla birlikte haberimizde.

Poyraz Karayel 76. bölüm fragmanı yayınlanan son bölüm sonrası diziseverler tarafından merak edilmeye başlandı. Ayşegül-Poyraz ve Çınar-Nevra arasında yaşanan önemli gelişmelerin damga vurduğu 11 Ocak'taki yeni bölümde Poyraz'ın canını yakmak isteyen ikili Meltem'in peşine kendi adamlarını taktı. Meltem'e kurulan pusunun ardından çılgına dönen Poyraz'ın yapacakları ise önümüzdeki bölümde belli olacak. Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanı internet ile aynı saatte haberimizin içerisinde olacak.

Ayşegül'ü kurtaran Poyraz, Nevra ve Çınar'ın adamını ele geçirerek onların bulunduğu eve gidecek. Bundan sonra kendilerini rahatsız etmeleri halinde başlarına bela olacağını söyleyen Poyraz, Nevra ve Çınar'ı tehdit edecek. 

DİZİNİN SON BÖLÜMÜNÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜM FRAGMANLARI 

Dizinin bugün yayınlanacak 75. bölümünün fragmanında yer alan bilgilere göre Poyraz'dan intikam almak isteyen Çınar ve Nevra, Hale'nin peşine silahlı bir adam takacak.

Çınar, Ayşegül'e silah doğrultmuş ve Poyraz'ın onu ne kadar sevdiğini test etmek istediğini belirtmişti. Gelecek bölümde ise bu kez Nevra ve Eda işbirliği yaparak, Poyraz'ın başının belaya girmesi için uğraşacak.

EDA KIZININ YAŞADIĞINI ÖĞRENECEK

Ayşegül'ün Poyraz'ın tarafına geçmesi ve eski hayatına yeniden dönme kararı almasının ardından Nevra hain planlarını devreye sokacak. Eda'yı elinde tutan Nevra, kızının yaşadığını dile getirerek, kendisinden yapmasını istediği şeyleri belirtecek.

POYRAZ KARAYEL SON BÖLÜM ÖZETİ

Aradıkları ismin Nevra olduğunu öğrenen Poyraz ajanlık görevine daha fazla devam etmeme kararına varır. Ayşegül, Poyraz ve Sinan yeni bir hayata adım atmak isterken Çınar beklemedikleri bir şekilde Ayşegül’e silah doğrultur. İsa’nın Taşkafa ile ilgili öğrendiği gerçek herkesin hayatını etkileyecek sonuçlar doğurur. Poyraz tüm uğraşlarına rağmen İsa’nın öfkesini dindiremeyince İsa yapmaması gereken bir hata yapar.

Kerem’in kaçmasına yardım eden Eda ise Poyraz ile yüzleşme yaşar. Öte yandan Çınar’ın kendisine öfkelenmesini hazmedemeyen Nevra, sinirini başkasından çıkarması gerektiğini ifade eder. İhanete uğradığını anlayan Çınar hem Poyraz’ı hem de Ayşegül’ü öldürmeye karar verir. Başlarına geleceklerden habersiz olan ikili ise Çınar’ın bu tavrı karşısında şok olur.

Dizisi ile ilgili yaşanacak diğer gelişmeler ise Poyraz Karayel 75. bölüm fragmanında belli olacak.

Geçtiğimiz hafta ekrana gelen bölümde Ayşegül'e sürpriz yaparak yeni bir hayata başlamak istediğini ifade eden Poyraz, kurnaz planı sayesinde Eda'yı da yakalamıştı. Hapishaneye düşen Eda'nın hapisten kendisini rehin alarak çıkmasını sağlayan Poyraz içini boşalttığı silah ile güvenliğini de garantiye almıştı. Eda'nın kendisini Kerem'e götüreceğinden emin olan Poyraz ardından hem Eda'yı hem de Kerem'i yakalama fırsatı bulmuştu.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS