magazin haberleri

Poyraz Karayel 78. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Poyraz Ayşegül'ü kurtaracak mı?

Poyraz Karayel 78. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Poyraz Ayşegül'ü kurtaracak mı?

Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanı 77. bölümde yaşanan önemli gelişmelerin ardından merak konusu oldu. Eda’nın yaptıkları nedeniyle zor duruma düşen Poyraz, Ayşegül ile aralarını düzeltmeye çalıştı. Çınar ve Nevra ise, Ayşegül’ü ellerinden alan Poyraz’ı cezalandırma konusunda kararlı bir şekilde plan yapmaya devam etti. Öte yandan Poyraz Karayel son bölümde Taşkafa’nın seri katil olan kadın tarafından kaçırıldığı ortaya çıktı. Poyraz Karayel dizisi gelecek bölümde yaşanacak gelişmeler ve son bölüm detayları haberimizde…

Poyraz Karayel yeni bölümü ile yine nefesleri kesti. Kanal D'nin sevilen dizisinde Ayşegül ile Poyraz'ın aralarını bozmak için Poyraz ile yakınlaşma numarası yapan Eda, amacına ulaştı. Poyraz'dan intikam almak istediğini ifade eden Çınar ise Meltem'in hastaneden sağ olarak çıkmaması için talimat verdi. Eve kamera yerleştirildiğini öğrenen Ayşegül yaşadıklarının şokunu atlamazken Poyraz'ı yanlış anlayarak kendisine tokat attı. Poyraz Karayel 78. bölüm fragmanı internet ile aynı saatte haberimizde...

EDA KIZINI GÖRDÜ

Fenomen dizinin 25 Ocak’taki bölümünde Nevra ile anlaşma yapan Eda, Poyraz ile Ayşegül’ün aralarını bozduğunu ifade ederek kızını görmek isteyecek. Gözleri bağlı bir şekilde kızının yanına giden Eda yıllar sonra ilk kez öldü sandığı kızını görecek.


Poyraz Karayel 78. bölüm fragmanı

25 Ocak Çarşamba günü izleyici ile buluşan Poyraz Karayel’de önemli gelişmeler yaşandı. Geçtiğimiz bölümde Eda ile anlaşma yapan Nevra, Poyraz ve Ayşegül’ün aralarını bozduğu takdirde kendisini kızı ile görüştüreceğini dile getirmişti. Son bölümde verdiği sözü yerine getiren Nevra, Eda'yı öldüğü sandığı kızını yıllar sonra ilk kez görmesini sağladı.

Son bölümü izlemek için tıklayınız...

SON BÖLÜM FRAGMANI

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam eden fenomen dizinin bugünkü bölünde Poyraz ve Ayşegül arasında tatlı bir atışma yaşanacak. Poyraz Ayşegül’e kendisi ile birlikte olduğu için neler hissettiğini soracak. Ayşegül ise hayatına girdiği için her saniye şükrettiği cevabını verecek.

MELTEM KARAYEL’İN ÖLÜM TEHLİKESİ DEVAM EDECEK

Dizinin son bölümünde yaralanan Meltem’in hastanede tedavisinin devam ettiği esnada kendisinin öldürülmesi için talimat gelecek. Poyraz’dan intikam almak istediğini söyleyen Çınar, adamlarını arayarak, Meltem’in o hastaneden sağ çıkmaması için ellerinden geleni yapmasını isteyecek. Poyraz’ın Ayşegül’ü elinden aldığını düşünen Çınar, ona acı çektirmek için ailesine zarar vermeye başlayacak. Öte yandan seri katil olan kadın Taşkafa’yı kaçırarak aldığı planları uygulamaya devam edecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS