Son Dakika

Yalancılar ve Mumları dizisi bitiyor mu? Yalancılar ve Mumları neden final yapıyor?

A A

31.10.2021 - 17:19 Son Güncelleme:

Başrollerinde Elçin Sangu, Şafak Pekdemir, Burcu Gölgedar ve Feyyaz Duman gibi isimlerin yer aldığı Yalancılar  ve Mumları dizisinden takipçilerime kötü haber geldi. Peki, Yalancılar ve Mumları bitiyor mu, neden final yapıyor?

Yalancılar ve Mumları dizisi bitiyor mu? Yalancılar ve Mumları neden final yapıyor?

Reyting yarışışında istediği sonuçları elde edemeyen Yalancılar ve Mumları dizisi erken veda kararı aldı. Dizinin bu hafta ekranda olacak 5. Bölümünün tanıtım videosu projenin takipçilerine kötü haberi verdi. İşte detaylar…

YALANCILAR VE MUMLARI BİTİYOR MU, NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Pazar günü 5. bölümünü ekrana getirecek olan Yalancılar ve Mumları dizisi yeni bölüm fragmanında final ifadesine yer verdi. Böylelikle dizinin sona ereceği kesinleşmiş oldu. Henüz 5. bölümde final yapacak olan dizinin reyting rekabetinde istediği sonuçları elde edememiş olması nedeniyle final bölümüyle takipçilerine veda edeceği tahmin ediliyor.

YALANCILAR VE MUMLARI FİNAL ÖZETİ

Tüm yalanlar ortaya çıkıyor! Engin’in planı Elif, Yakup ve Sumru’nun hayatlarını büyük tehlikeye atar. Elif’in, can yoldaşları Ceyda, Meliha ve Şebnem’den başka güveneceği kimse kalmaz. Kendi hayatlarında ne olursa olsun her zaman birbirlerini kollamış olan Elif, Ceyda, Meliha ve Şebnem, şimdi en sevdikleri insanları koruyabilmek için birini öldürmeyi göze alabilecekler midir? Engin’in bütün planlarına göz yummuş olan Şerife ise daha ne kadar sessiz kalabilecektir?