Son Dakika

Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin kimdir, gerçek adı ne? Gülcan Arslan kaç yaşında?

A A

07.04.2021 - 20:26 Son Güncelleme:

TV8'in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'e yeni oyuncu dahil oluyor. Yapımını OGM Pictures'ın üstlendiği Doğduğun Ev Kaderindir dizisine Nesrin karakteri dahil oluyor. Doğduğun Ev Kaderindir'de Nesrin'i Gülcan Arslan canlandırıyor. Peki ama Doğduğun Ev Kaderindir'in Nesrin'i Gülcan Arslan kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı, instagram adresi ne?

Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin kimdir, gerçek adı ne? Gülcan Arslan kaç yaşında?

Çarşamba akşamları yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisine bu hafta yeni bir oyuncu katılıyor. Demet Özdemir ve Engin Öztürk'ün başrollerini üstlendiği diziye Gülcan Arslan dahil oluyor. Gülcan Arslan, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Nesrin karakterine hayat veriyor. Peki ama Gülcan Arslan kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Doğduğun Ev Kaderindir Nesrin kimdir?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Nesrin karakterinin gerçek adı Gülcan Arslan'dır. Nesrin; hem peşi sıra taşıdığı sırların, hem yaratacağı sürprizlerin son derece farkındadır. Bugüne kadar yaşadıkları onu zeki, dayanıklı genç bir kadın haline getirse de onun geçmişten alacakları vardır. 

Gülcan Arslan kimdir?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Nesrin'i canlandıran Gülcan Arslan, 1 Mayıs 1986 yılında Sakarya Karasu'da dünyaya gelmiştir. Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde eğitim aldıktan sonra bir çok dizi ve reklamda rol aldı. İlk olarak TRT'de yayınlanan 'Sardunya Sokak' dizisinde hayat verdiği Canan karakteri ile televizyonda ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Gülcan Arslan hangi dizilerde oynadı?

Sınıf, Hepimiz Birimiz İçin, Gurbet Kuşları, Kafkas, Kahramanlar, Her Şeye Rağmen, Bir Çocuk Sevdim, Arka Sokaklar, Günahkar gibi dizilerde rol alan Gülcan Arslan şimdilerde Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin kadrosuna dahil oldu.