Doğduğun Ev Kaderindir Savaş kimdir, gerçek adı ne? Kaan Altay Köprülü kaç yaşında?

A A

29.04.2021 - 00:05 Son Güncelleme:

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin oyuncu kadrosu merak ediliyor. Dizide Savaş karakteri dikkat çekiyor. Doğduğun Ev Kaderindir Savaş karakterine Kaan Altay Köprülü hayat veriyor. Peki ama Doğduğun Ev Kaderindir’in Savaş’ı Kaan Altay Köprülü kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi?

Doğduğun Ev Kaderindir Savaş kimdir, gerçek adı ne? Kaan Altay Köprülü kaç yaşında?

Kaan Altay Köprülü TV 8 ekranlarında her çarşamba yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir’in oyuncu kadrosunda yer aldı. Peki ama dizide Savaş karakterine hayat veren Kaan Altay Köprülü kimdir, kaç yaşında, nereli?

Kaan Altay Köprülü kimdir?

Kaan Altay Köprülü 1995 yılı İzmir doğumludur. Kaan Altay Köprülü Bostanlı Akademi'de oyunculuk eğitimlerini tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı 2018 yılı mezunudur Şuanda Erdal Beşikçioğlu'nun kurduğu Tatbikat Sahnesi'nde tiyatro oyunları sergilemektedir.

Son olarak 2017 yılından beri sahnelenen Pal Sokağı oyununda yer almıştır. Kaan Altay Köprülü gelecek vad eden ve sinemanın yakışıklı çocuklarından biri olmaya adaydır. Kaan Altay Köprülü daha önce bir tiyatro oyunu için Macaristan'da da bulunmuştur

Tek Yürek isimli tv dizisinde de rol alan oyuncu şimdi ise Doğduğun Ev Kaderindir'de Savaş karakterine hayat veriyor.