magazin haberleri

Dudullu Postası yeni bölümü ile ekrana geliyor

Dudullu Postası yeni bölümü ile ekrana geliyor

Oyuncu kadrosunda Güven Kıraç, Erkan Can, Taner Ölmez, Hazar Ergüçlü, Bülent Şakrak, Ayda Aksel, Ahmet Rıfat Şungar, Özgür Emre Yıldırım, Aslı Bekiroğlu, Gözde Çığacı ve Levent Tülek’in yer aldığı dizi Dudullu Postası ikinci bölümü ile ekrana geliyor.

 

Çizer Serkan Yılmaz’ın yarattığı karikatür serisi Dudullu Postası’ndan ilham alınarak hazırlanan dizinin yönetmen koltuğunda ise Onur Ünlü oturuyor.

Dizinin ekrana gelecek olan ikinci bölümünün özeti işe şöyle;

“Halı sahanın sırrı”

Dudullu Postası, halı sahada kurulmuştur. Belli ki halı sahanın altında biri ya da birileri saklanmaktadır. Yazı işleri toplantısında herkes kendi haberini tespit eder. Ersan kentsel dönüşümü ve Dudullu’daki ev kiralarını konu alacaktır. Maksadı aslında fırsattan istifade Nazlı ve kendisine bir ev bulmaktır. Cem, Dudullu halkı için adeta başka bir ülke olan Bağdat Caddesi’ne giderek cadde kızlarının haberini yapacak, Tayfur da Kayıp Babalar’ın izini arayacaktır. Tayfur, Dudullu Postası’nın ilk sayısını Melis’e götürür. Melis gazeteyi pek umursamaz, ama Tayfur’un, babası Necati’yi bulma ihtimali Melis’i umutlandırır. Babası ortaya çıkarsa ailenin reisi geri dönecek, Eyüp de zebellah gibi Melis’in başında dikilmekten vazgeçecektir. Melis, Tayfur’a ‘eğer babamı bulursan seninle evlenirim belki de’ der. Tayfur kulaklarına inanamaz...

Dudullu Postası, yeni bölümleri ile her Perşembe saat 20.00’de Kanal D’de...

Künye;

Yapım: Limon Film
Yapımcı: Hayri Aslan
Yönetmen: Onur Ünlü
Senaryo: Serkan Yılmaz
Oyuncular: Erkan Can, Hazar Ergüçlü, Güven Kıraç, Bülent Şakrak, Taner Ölmez, Ayda Aksel, Ahmet Rıfat Şungar

 

Yayın Tarihi :09 Nisan Perşembe/ 2020

Yayın Saati  :20.00

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS