EDHO 159. bölüm fragmanı (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm tanıtımı)

EDHO 159. bölüm fragmanı (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm tanıtımı)

EDHO 159. bölüm fragmanı (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm tanıtımı)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159. bölüm fragmanı ZTK maçı nedeniyle gecikmeli olarak ekrana gelecek yeni bölümde nelerin yaşanacağını gösterdi. Boran’ın infaz emrinin verildiği bölümde herkesi şaşırtan olaylar olacak. Peki, EDHO yeni bölümde Hızır hangi adımları atacak?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman videosu yeni haftada EDHO dizisinde Boran’la ilgili nelerin yapılacağını gösterdi. Geçtiğimiz hafta Ziraat Türkiye Kupası mücadelesinin ekranda olması nedeniyle yeni bölümünü ekrana taşımayan dizi gecikmeli olarak bu hafta takipçileriyle buluşacak. İşte EDHO dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 159. bölüm özeti…

EDHO FRAGMAN VİDEOSU

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 159. BÖLÜM ÖZETİ

Masanın Altan ve Tufan'a düzenleyeceği operasyondan bihaber olan Boran, Hızır'ın tüm planlarını bozarak işlerin sarpa sarmasına neden olmuştur. İstemeden düşmanlarının hayatını kurtarırken can dostu Tekin'in hayatını riske atmıştır. Başına buyruk yaptığı plan yüzünden dost, düşman herkesin hedefine girecektir. Boran'ı masadan gönderirken hiçbir işe karışmaması için uyarıda bulunan Hızır'ın sabrını taşıracak diğer bir hamle de çok geçmeden gelir. Hastanede ölüm kalım savaşı veren Tekin'e atılan kurşunun hesabını sormak için derhal harekete geçen Boran, Bicoların evine yaptığı baskından sonra kötü bir sürprizle karşılaşır. Kontrol edilmesi zor diğer bir isim olan Tufan, Boran'ın planıyla Bahar'ın öldüğünü öğrendiğinde bir intikam yemini daha eder. Aynı anda hem düşmanlarının hem de dostlarının menziline giren Boran'ın kurtuluşu artık neredeyse imkansızdır.