EDHO sezon finali fragmanı… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm tanıtımı

EDHO sezon finali fragmanı… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm tanıtımı

EDHO sezon finali fragmanı… Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm tanıtımı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28 Nisan 2020 Salı günü ekrana gelecek bölümüyle sezon finali yapacak. Hazır Çakırbeyli’nin hiç dostunun kalmadığından şikayet edeceği bölümde oldukça önemli gelişmeler yaşanacak. Peki, EDHO sezon finali fragmanı içerisinde yer alan bilgilere göre masadak olaylar nasıl sonuçlanacak?

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman videosu geçtiğimiz hafta Hızır’ın masadan atılmasının ardından nelerin yaşanacağını gösterecek. Duydukları karar sonrasında büyük şaşkınlık yaşayan Hızır ve Alpaslan “sonunda istediklerini yaptılar” ifadelerini kullanmışlardı. Peki, bu hafta EDHO’da neler yaşanacak?

EDHO SEZON FİNALİ FRAGMANI

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Hızır, dostlarının ihanetiyle masadan gönderilirken, Feyyaz, en başından beri ince ince işlediği hain planlarının neticesine ulaşmıştır. Sırada, masanın hakimiyetini tamamen ele almak için önce Hızır ve Alparslan'ı öldürmek ardından da tüm masa üyelerini bitirmek vardır. Yapılan plan doğrultusunda Kasaplar, Çakırbeyliler için düzenlenen suikastın başarılı geçtiği haberini verecek, bu haberi bekleyen Feyyaz ise kalıcı bir barış yapmak bahanesiyle bir araya topladığı masa üyelerinin işini bitirecektir.

Nitekim işler bu kez planladığı gibi gitmez. Dostu tarafından ihanete uğradığını düşünen İlyas'ın Behzat'a karşı tavrı sert ve nettir. Artık hiçbir dostu kalmadığını düşünüp üzülürken; Ömür'ün de yaşanacakları önceden bildiğini öğrendiğinde, kimseye güvenmemesi gerektiğini bir kere daha anlayacaktır. Nihayetinde Façalı ve Çakırbeyli aileleri arasında bir taraf seçmek zorunda kalacak tek kişi yalnızca Ömür olmayacaktır.

Tipi ve Haşmet'in, kardeşim dediği Hızır'a ihanet etmelerine razı gelemeyecek olan Emine de restini çekip evinden ayrılır. Hem kardeşinin hem de eşinin sırtını döndüğü Haşmet'in Behzat'ı da kaybetmesi an meselesidir. Bu ayrılıklara en çok üzülecek olan kişi ise tek amacı sevdiklerini bir arada tutmak olan Hızır olacaktır.