magazin haberleri

EDHO yeni bölüm fragmanı: 160. bölümde “Boran’ı kaybettik” açıklaması

EDHO yeni bölüm fragmanı: 160. bölümde “Boran’ı kaybettik” açıklaması

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı EDHO 160. Bölümde Boran’ın ölüm haberinin verileceğini gösterdi. Alınan haber sonrası yakınlarına emir veren Hızır Çakırbeyli her taşın altına bakılmasını isteyecek. Peki, Eşkıya Dünyaa Hükümdar Olmaz 160. Bölümde Boran’ın intikamı alınabilecek mi?

EDHO fragman videosu Boran ile ilgili üzücü haberin geleceğini gösterdi. Son bölümde yapılan görüşme sonrasında silahlı adamların saldırısına uğrayan Boran ağır yaralanmıştı. Yeni bölüm tanıtımının yayınlanmasıyla birlikte Boran’ın öleceği kesinleşti. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 17 Mart günü ekranda olacak bölümde yaşanacakların yer aldığı tanıtım videosu…


EDHO FRAGMAN VİDEOSUEŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 160. BÖLÜM ÖZETİ


Hızır Çakırbeyli aldığı ölüm haberi sonrası oldukça öfkelenecek. Yakınlarının bir araya geleceği değerlendirme esnasında her taşın altına bakılması emrini verecek.


Alpaslan ise aldığı emir sonrası harekete geçerek Bicoların yerini bulmak için harekete geçecek. Boran’ın intikam ateşiyle yanan Çakırbeyliler, Bicoların peşine düşecek. Öte yandan cenazede İylas ve Behzat için verilen karşı saldırı ise herkesi tedirgin edecek. Peki, Boran’ın cenazesinde bir ölüm haberi daha gelecek mi?


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS