El Kızı 12. bölüm izle tek parça! El Kızı son bölüm full izle!

A A

23.01.2022 - 23:41

FOX'ta yayınlanan El Kızı dizisinin 12. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 12. bölümünde; Songül istifa etti. İşte El Kızı'nın 12. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri...

El Kızı 12. bölüm izle tek parça! El Kızı son bölüm full izle!

El Kızı dizisinin 12. bölümü FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluştu. Sevilen dizinin son bölümünde; Harun, Ezo'yu yaşadığı şeylerden vurmaya çalıştı. İşte El Kızı 12. bölüm full izle, son bölüm tek parça izle bilgileri...

El Kızı 12. bölüm izle

Harun’un galip gelmesinden daha da acısı Ezo’nun Ali ve Songül arasındaki yakınlığa şahit olmak olur. Ali’nin de Songül’e bir şeyler hissettiğini düşünür ama işin Aslı öyle değildir. İlk günkü gibidir Ali. Varsa yoksa Ezo.

Harun herkesi sindirmiştir ama bu defa ayağına gelen fırsatı değerlendirir. Ali’nin Ezo’yu korumak uğruna yapacağı fevri bir hareketi kendi lehine çevirip Ezo’yu Ali üzerinden tehdit eder.
Nermin oğlunun bu hastalıklı hallerinden ürkmeye başlamıştır. Bunlar yetmezmiş gibi bir de tehdit ediliyorlardır. Birileri Cemal’i öldürdüklerini biliyordur! Tüm bunlar yaşanırken Cavidan da yıllar önce öldü bildiği torununun yaşadığını öğrenmiştir. Adım adım torununu bulmaya gidiyordur.
Ezo, Ali için bir şeylere boyun eğdiği noktada Zeliha da her şeyi öğrenir. Kızlarının başı beladadır ve onları alıp kaçmaktan başka şansı yoktur.