magazin haberleri

Elimi Bırakma 33. bölüm fragmanı: Zerrin yine zor durumda!

Elimi Bırakma 33. bölüm fragmanı: Zerrin yine zor durumda!

TRT1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma dizisi yeni bölüm fragmanında davetsiz misafirin bu haftaya damga vuracağını gösterdi. Zerrin’i zor duruma sokacak olan misafir ise beklenmedik girişimlerde bulunacak. Peki, Elimi Bırakma 33. bölümde Azra ve Cenk parti konusunda nasıl bir karar verecek?

Elimi Bırakma fragman videosu Zerrin için zorlu sürecin başlayacağını gösterdi. Sumru’nun Azmi ile ilgili planı ise herkesi şaşırtacak. İşte Elimi Bırakma yeni bölüm tanıtım videosu ve bu hafta dizide yaşanacak gelişmelerin tamamı…

ELİMİ BIRAKMA FRAGMAN VİDEOSU

ELİMİ BIRAKMA 33. BÖLÜM ÖZETİ

Azra ve Cenk, Cenk’in bir arkadaşının evlilik kutlama partisine katılırlar. Parti büyük sürprizlere gebedir. Beş parasız kaldığını Çelenlerden gizleyen Zerrin, davetsiz bir misafirin gelişiyle çok güç bir duruma düşecektir.

Cenk’in isteğiyle birlikte çalışmak zorunda kalan Kadir ve Melis birbirlerine olan duygularını dizginleyebilecekler midir? Öte yandan, Azmi ile evlenme planları yapmakta olan Sumru, öğrendiği bir haberle çılgına döner. Sumru’nun tepkisi başta Feride olmak üzere, Çelenlere çok zor anlar yaşatacaktır.

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS