magazin haberleri

Elimi Bırakma 36. bölüm fragmanı: Azra babasının katilimi öğrenebilecek mi?

Elimi Bırakma 36. bölüm fragmanı: Azra babasının katilimi öğrenebilecek mi?

Elimi Bırakma yeni bölüm fragmanı Azra’nın uzun zamandır peşinde olduğu olayda önemli adımlar atacağını gösterdi. Babasının katilini öğrenebilmek için büyük çaba sarf eden genç kız bu kez beklemediği bir şeyle karşılaşacak. Peki, Elimi Bırakma 36. bölümde Azra amacına ulaşabilecek mi?

Elimi Bırakma fragman videosu yeni haftada Arda’nın Kadir ve Melis arasında yaşananları tamamıyla öğreneceğini gösterdi. Öte yandan Feride’nin şirket itibarı için çabalayacağı haftada önemli gelişmeler de olacak. İşte Elimi Bırakma dizisinde bu hafta yaşanacakların yer aldığı 36. bölüm fragmanı ve 14 Nisan tarihli bölümde meydana gelecek olaylar…


ELİMİ BIRAKMA FRAGMAN VİDEOSUELİMİ BIRAKMA 36. BÖLÜM ÖZETİ


Parayı Faruk’a veren Azra, Cenk’in beklenmedik bir anda gelmesiyle babasının katilini öğrenme şansını kaçırır. Azra parayı alan Faruk’un bir daha kendisiyle iletişime geçmeyeceğine emindir. Skandala sebep olan videonun Ferhat Usta'nın telefonundan çıkması üzerine Cenk'in Ferhat Usta'yı ihanetle suçlaması, Cenk ve Azra arasında gerilime sebep olur.


Feride ise, bir yandan şirketin itibarını kurtarmak ve kaybedilen iş anlaşmasını geri kazanmak için uğraşırken; bir yandan da Ferhat Usta'nın suçsuzluğunu ortaya çıkarmak niyetiyle harekete geçer. Kadir ve Melis arasındaki ilişkiyi artık net biçimde öğrenen Arda ise, Kadir hakkında araştırma yapacak ve onun hakkında bir takım bilgilere ulaşacaktır. Arda, ablasının Kadir ile olan ilişkisini aileye açıklayacak mıdır?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS