Emanet dizisinin yeni oyuncularının isimleri! Emanet dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Emanet oyuncu kadrosu

Emanet dizisinin yeni oyuncularının isimleri! Emanet dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Emanet oyuncu kadrosu

Emanet dizisinin yeni oyuncularının isimleri! Emanet dizisi oyuncuları ve karakterleri açıklandı! İşte Emanet oyuncu kadrosu

Emanet dizisinde Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. KANAL 7’nin ilgiyle izlenen dizisi Emanet haftaiçi her gün ekrana gelmektedir. Emanet dizisinde aşk hikayelerine de yer verildiği gibi tartışma sahneleri de vardır.  Oyuncu kadrosunda hem erkek hem kadın oyuncular dikkat çekmektedir. Emanet dizisinde birbirinden önemli oyuncular yer almaktadır. Peki ama Emanet oyuncuları kimdir? İşte Emanet hangi karakteri kim canlandırıyor? sorularının yanıtları!

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yönetmenliğini Ayhan Özen, Taner Tunç’un üstlendiği, senaryosunu Başak Yazı Odası’nın kaleme aldığı, başrollerini; Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu’nun paylaştığı Emanet dizisinin hikayesi Başak Yazı Odası’na ait, yapım şirketi ise Karamel Yapım. Emanet sürükleyici hikayesiyle izleyici tarafından merak ediliyor. Peki ama Emanet dizisinin oyuncuları kim?

Emanet dizisinin oyuncuları kim?

Emanet dizisi oyuncuları kimdir? sorusu sıklıkla araştırılıyor. Emanet oyuncu kadrosundaki isimler haberimizde.

Emanet Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Emanet'in oyuncu kadrosunda; Halil İbrahim Ceyhan, Sıla Türkoğlu, Berat Yusuf Özkan, Gülderen Güler Melih Özkaya, Tolga Pancaroğlu, Gülay Özdem, Gözde Gürkan, Hilal Yıldız, Oğuz Yağcı, Osman Aydın, Ömer Gecü, Binnaz Ekren, Zeynep Naz, Derya Ertun, Mehmet Ali Aydın, Özge Ağyar, Volkan Yıldırım, Hayat Olcay yer alıyor.

Emanet Seher (Sıla Türkoğlu) kimdir?

Ablasını seven ve onun hep arkasında duran Seher, ablasını kaybettikten sonra çok üzülür ve yeğeni Yusuf’a bakmayı kendine görev edinmiştir. Fakat, aynı zamanda Yaman‘da Yusuf’a bakmak ister ve bu konuda anlaşmazlık ortaya çıkar, bu yüzden Yaman ile yanı çatı altında yaşamak zorunda kalırlar.

2018 yılında Ağlama Anne dizisinde ve 2019 yılında ise Yemin dizisinde ‘Suna’ rolü ile karşımıza çıkmıştı. Genç ve güzel oyuncu Emanet dizisinde ‘Seher’ rolü ile karşımıza çıkacak. 1999 doğumlu ve 1.68 m boyuna sahip güzel oyuncunun kilosu 55 olarak açıklanmıştı.

Emanet Yaman (Halil İbrahim Ceyhan) kimdir?

Emanet dizisinin başrol oyuncusu olan Halil İbrahim Ceyhan 1986 yılında İstanbul’da doğmuştu. Emanet dizisinde Yaman karakterini canlandırıyor. 2007 yılında katıldığı Best model of Turkey yarışmasında iyi bir derece yapan Halil İbrahim Ceylan daha sonra müzik alanında çalışmalara başlamıştır.

2009 yılında kendine ait YouTube müzik kanalında yayınladığı şarkılar ile sosyal medyada iyice ünlendi.