Enis Arıkan O Ses Türkiye performansı! Enis Arıkan kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Enis Arıkan O Ses Türkiye performansı! Enis Arıkan kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

Enis Arıkan O Ses Türkiye performansı! Enis Arıkan kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı?

O Ses Türkiye yılbaşı özel programıyla ekranlara gelecek. Uzun bir süredir O Ses Türkiye pandemi sebebiyle uzun bir süredir yayınlanmıyordu. İzleyiciler O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel programını ilgiyle araştırıyor. Enis Arıkan geçen yıl olduğu gibi 2021 yılbaşı özel programında da O Ses Türkiye performansı sergileyecek. Birçok insan Enis Arıkan kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? sorularının yanıtını araştırıyor. İşte O Ses Türkiye'de performans sergileyecek olan Enis Arıkan ile ilgili bilgiler!

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

O Ses Türkiye'nin yılbaşı özel programı bu yılda merak ediliyor. Geçen yıla Enis Arıkan Sertab Erener'in Everywat That I Can şarkısını seslendirerek yaptığı şovla gündem olmuştu. Peki Enis Arıkan kimdir, kaç yaşında, hangi dizilerde oynadı? 

Enis Arıkan O Ses Türkiye 2021 yılbaşı özel programına konuk oldu. O Ses Türkiye yılbaşı özel bölümüyle 31 Aralık Perşembe akşamı 20:00'de izleyicilerle buluşacak. 

Enis Arıkan 2021 O Ses Türkiye Performansı

Enis Arıkan'ın 2021 O Ses Türkiye performansı merakla bekleniyor. Ünlü oyuncu geçen yıl Sertab Erener'in Eurovision şarkısıyla fırtınalar estirmişti. Enis Arıkan kimdir?

Enis Arıkan O Ses Türkiye 2021 yılbaşı özel programına konuk oldu. Enis Arıkan, 3 Ocak 1983 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı, Tiyatro Bölümü ve Bilgi Üniversitesi, Sahne ve Gösteri Sanatları Performans Bölümü mezunudur. Şebnem Bozoklu ve Ezgi Mola’nın sınıf arkadaşı olan Arıkan, bir çok reklam projesinde rol alan almıştır.

İlk dizi kariyerine 1998 yapımı Aynalı Tahir dizisi başlayan Enis Arıkan, bu dizi ardından Çekirdek Aile, Kadın İsterse, Genco, Aşk ve Ceza, Cesur Hemşire ve Hayat Ağacı gibi pek çok projede yer aldı. Enis Arıkan asıl çıkışını ise başrollerini Gürse Birsel, Sarp Apak, Hasibe Eren ve Cengiz Bozkurt’un yaptığı Jet Sosyete dizisiyle yaptı. Bu dizide canlandırdığı Tony karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Enis Arıkan, skeç tadındaki Youtube ve instagram videolarıyla da gündeme geliyor.