hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Esat'ı kim oynuyor? Masumlar Apartmanı Esat kimdir? Uğur Uzunel canlandırıyor! Uğur Uzunel kaç yaşında?

  Esatı kim oynuyor Masumlar Apartmanı Esat kimdir Uğur Uzunel canlandırıyor Uğur Uzunel kaç yaşında
  expand

  Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncu kadrosu merak ediliyor. Peki ama Masumlar Apartmanı başrolü Han'ın arkadaşı olan Esat kimdir? Esat Gülben'in ilgisini çekmektedir. Esat'ı Uğur Uzunel canlandırmaktadır. İşte Masumlar Apartmanı Esat'ın gerçek adı ve hakkındaki bilgiler!

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Masumlar Apartmanı dizisinde Esat karakteri izleyici tarafından merak ediliyor. Esat karakteri gün geçtikçe daha fazla dikkat çekmektedir. Peki ama Masumlar Apartmanı'nın Esat'ı Uğur Uzunel kimdir?

  Masumlar Apartmanı Esat kimdir?

  Masumlar Apartmanı dizisinde Esat karakterini Uğur Uzunel canlandırmaktadır. Esat, hayatına doğru kadının girmesini beklemekte, baba olma hayali ile yanıp tutuşmaktadır.

  Masumlar Apartmanı Esat hangi dizilerde oynadı?

  Uğur Uzunel, 12 Kasım 1988 yılında İzmir’de doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk Anasanat dalı mezunu olan Uzunel, “Ağır Roman Yeni Dünya” dizisi ile oyunculuk kariyerine başladı. Uğur Uzunel ayrıca, “İkimizin Yerine”, “Nefesim Kesilene Kadar", “Afili Aşk”, “Aşk ve Mavi”, gibi birçok dizi ve filmde rol aldı.
  MASUMLAR APARTMANI ESAT'IN EVİ DİKKAT ÇEKTİ

  Masumlar Apartmanı
  Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

  Yayin Tarihi: Her Salı - 20.00

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow