magazin haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. bölüm fragmanı: İlyas ölüyor mu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. bölüm fragmanı: İlyas ölüyor mu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman videosu hapiste işlerin raydan çıkacağını gösterdi. Hızır’ın barış isteğine karşılık intikam isteyen diğer Çakırbeyliler EDHO eni bölümde bu kez kendilerini beklemedikleri bir durumun içerisinde bulacak. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124. bölümde İlyas hayatta kalabilecek mi?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm tanıtım videosu 12 Şubat 2019 tarihli bölümde yaşanacak gelişmeleri gösterdi. Hızır Çakırbeyli’nin sözünün dinlenmemesi nedeniyle meydana gelen karışıklıklar bu hafta içinden çıkılmaz bir duruma dönüşecek. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizininin bu haftaki bölümünde İlyas’ın sonu mu gelecek?


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 124. BÖLÜM ÖZETİ


Hızır’ın İlyas’ın başına gelenlerden haberdar olmasının ardından yaşanacaklar merak konusu oldu. Hapishanede beklemediği bir anda saldırı altında kana İlyas ölüm kalım savaşı verecek. Hızır Çakırbeyli ise İlyas’ın durumuna nasıl bir çözüm üretebileceğini düşünecek.


EDHO FRAGMAN VİDEOSU


EDHO SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?


Kollarının arasında can veren dostunun acısıyla Behzat'a olan öfkesi katbekat artan İlyas, biran önce intikamını almak ister. Hızır, kardeşinin canından endişe etmektedir ve akacak kanı durdurması için Alparslan'ı görevlendirir. Dışarıda yapılan sulhun, içeriyi kapsamadığını söyleyen İlyas, abisinin sözünü yerde bırakmak pahasına Alparslan'la iletilen talimatları kabul etmez. Behzat da dışarıdakilerin kendisi adına karar vermesine tepki gösterir. Canlarından önce itibarlarını düşünen hasımların birbirlerine zarar vermelerini engellemek neredeyse imkânsızdır. Hızır, hapishaneden gelecek bir kayıp haberini engellemek için Façalı Ailesiyle yaptığı anlaşmaya dostlarını da ikna etmeye çalışır fakat başaramaz. Düşmanlığı devam ettirme konusunda İlyas'la aynı fikirde olan her kimse bundan sonra hem kendi canından hem de İlyas'ın canından sorumlu olacaktır.


 

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS