magazin haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 142. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 142. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

EDHO dizisi yeni bölüm fragmanı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 142. bölümde yaşanacakları gösterdi. Hızır yaptığı infaz sonrasında tepkileri üzerine çekeceğinin farkına varıyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde masa üyelerinin hayatını etkileyecek hangi gelişme yaşanacak?

EDHO fragman videosu 8 Ekim 2019 Salı günü ekranda olacak bölümde yaşanacakları gösterdi. Masa üyelerinin ve Hızır Çakırbeyli’nin riskli bir sürecin içerisine geçiş yapacağı haftada önemli adımlar atılacak. İşte EDHO dizisi yeni bölüm tanıtım videosu ve gelecek bölümde meydana gelecek olaylar…


EDHO FRAGMAN VİDEOSUEŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 142. BÖLÜM ÖZETİ


Hızır, yaptığı son infazla, bir ganimet ele geçirerek başarıya ulaşmış olsa da Amerikalı düşmanlarının radarına girmekle büyük bir risk aldığının farkındadır. Bunun üzerine düzenlenen toplantıda, masanın yeni üyesi olarak takdim edilen Behram'ın sadakati teste tabi tutulacaktır. Birlikte yol alıp alamayacaklarından emin olmak isteyen Hızır, Behram'a, daha önce birlikte çalıştığı örgütlerle savaşması emrini verir. Feyyaz'ın gözünü korkutacak olan bu sınavın sonucu, tüm masa üyelerinin hayatını etkileyecektir.


Haşmet, centilmence savaşmayarak, ailenin kadınlarına dokunma cüreti gösteren Meftunlarla ilgili öğrendiklerini Hızır'dan saklayamaz. Hızır ise öğrendiği bu gerçek karşısında sessizliğini korusa da, emri uygulayan Bülent Meftun'un cezası tabii ki kesilecektir. Böylece Çakırbeyliler ve Meftunlar arasında geçen sessiz savaşta durumlar bir süreliğine eşitlenir. Hızır dört bir taraftan saldırmaya çalışan düşmanlarının arkasına aldıkları Altan'la da karşı karşıya gelir. Ünal Kaplan'ın öldüğünü öğrendiği bu karşılaşmada, vatanını, milletini satan bir hain olmak yerine, bir haininin namlusunun ucunda korkusuzca can verebileceğini bir kere daha kanıtlayacaktır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS