magazin haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 147. yeni bölüm fragmanı: Tipi’den riskli adım

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 147. yeni bölüm fragmanı: Tipi’den riskli adım

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yani takipçilerinin deyimiyle EDHO yeni bölüm fragmanını yayınladı. EDHO 147. bölümde Tipi’nin oldukça riski bir adım atacağını gösterdi. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler yaşanacak ve Hızır Çakırbeyli hangi önlemleri alacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman videosu Tufan’ın Altan’la anlaşmak zorunda kalacağını gösterdi. Çakırbeylilerin sınanmasına devam edileceği haftada önemli gelişmeler yaşanacak. İşte EDHO 147. bölüm tanıtım videosu ve gelecek bölümde meydana gelecek olaylar…


EDHO FRAGMAN VİDEOSUEŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 147. BÖLÜM ÖZETİ


Altan, Hızır Ali'nin elinde olmasının verdiği güvenle, rahatça karşına çıkabildiği Hızır'dan, oğlunun canına karşılık içinde çok önemli bilgilerin olduğu bilgisayarı ister. Böyle bir tehdidin karşısında uzlaşma yoluna gitmek zorunda kalan Hızır, bilgisayarı vermeye razı olsa da Tipi'nin beklenmedik çıkışı Hızır Ali'nin hayatını tehlikeye atacaktır.


Oğlunun canını kurtarmak için Altan ile anlaşmak zorunda olan bir diğer isim de Tufan'dır. Aynı oyunu Sınırsızlarla birlikte, bu kez silahların saklandığı depoyu öğrenmek için kuran Altan, ne kadar ciddi olduğunu Tufan'ın gözleri önünde yeğeni Kemal'i öldürerek kanıtlayacaktır. Altan yaptığı eylemlerle Çakırbeylilerin sabrını sınarken, Melike Meftun da yeğenleriyle planlar yapmaya devam eder. Ablasının oyunlarından sıkılan Feyyaz ise Meftun ailesinin kontrolünün kendisinde olduğunu bu kez sert bir dille gösterecektir.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS