magazin haberleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 148. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 148. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı 19 Kasım’da yayınlanacak 148. bölümde yaşanacakları gösterdi. Tufan’ı tehdit eden Altan’ın atacağı adımlar herkesi şaşırtacak. Peki, EDHO yeni bölümde Hızır Çakırbeyli yaşanan olaylara karşılık nasıl bir önlem geliştirecek?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz fragman videosu Altan ve Tufan ikilisinde önemli gelişmelerin olacağını gösterdi. Hızır Çakırbeyli ise tüm gelişmelerden haberdar bir şekilde yapması gerekenleri yapacak. İşte EDHO 148. Bölüm fragmanı ve gelecek bölümde meydana gelecek olaylar…


EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FRAGMAN VİDEOSUEDHO 148. BÖLÜM ÖZETİ


 Tufan'ı oğlunun canıyla tehdit ederek silahları ele geçirmeyi başaran Altan, planlarını yaparken Çakırbeylileri nasıl hafife aldığını çok geçmeden anlayacaktır. Alparslan, yine öngörülü davranarak herkesten gizli bir tedbir almış, mermileri kimsenin bilmediği ayrı bir depoya saklamıştır. Çok önemli bir buluş olan silahın asıl değeri mermilerinde olduğundan Altan'ın tüm çabası boşa gitmiş olacaktır. Bu başarısızlık yüzünden en çok canı yanacak kişi olan Tufan ise oğlunu Sınırsızların elinden kurtarabilmek için işbirliği yapmaya devam edecektir.


Silahlarını kaybeden Hızır, düşmanlarına karşı gücünü ve ortaklarına karşı itibarını da kaybetmemek için derhal harekete geçmesi gerektiğini bilmektedir. Silahların olduğu deponun yerini Sınırsızlarla paylaşan bir hain olduğunu anlamakta gecikmez. Mermiler üzerinden yapacağı planla hem düşmanını tuzağa çekmeyi hem de masaya ihanet eden kişiyi bulmayı amaçlayacaktır. Bir taraftan masasını kurtarmak için mücadele verirken diğer taraftan Altan ile birlikte hareket ettiğini öğrendiği Sevda'nın da peşine düşecektir.


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS