hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Esra Erol avukat Hülya Kuran kimdir? Hülya avukatın eşi Ahmet Faruk Kuran kaç yaşında? Hülya Kuran çocukları ile ilgili bilgiler...

  Esra Erol avukat Hülya Kuran kimdir Hülya avukatın eşi Ahmet Faruk Kuran kaç yaşında Hülya Kuran çocukları ile ilgili bilgiler...
  expand

  Esra Erol programında yorumcu olarak izleyicinin karşısına çıkan Avukat Hülya Kuran merak ediliyor. Hülya Kuran'ın açıklamalarıyla eşi Selami Kuran da gündeme geldi. İzleyiciler Hülya Kuran ve eşi Selami Kuran'ın kim olduğunu araştırıyor. İşte Hülya Kuran ve Selami Kuran hakkında bilgiler.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Esra Erol'un atv'de yayınlanan programında yorumcu olarak yer alan Hülya Kuran ve eşi merak ediliyor. Hülya Kuran yaptığı açıklamalarla verdiği önerilerle programda ilgiyle takip ediliyor.

  AVUKAT HÜLYA KURAN KİMDİR?

  Esra Erol programında ekran yüzü olarak Hülya Kuran karşımıza çıkmaktadır. Avukat Hülya Kuran 1972 yılında Çanakkale'de doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini memleketi Çanakkale'de tamamladı.
  Marmara Üniversitesi'nden 1996 yılından mezun olan Hülya Kuran aslen Çanakkaleli. Üniversiteden mezun olduğu yıl nikah masasına oturan Hülya Kuran kendisi gibi hukukçu olan Selami Kuran ile evli.

  Selami Kuran kimdir?
  Eşi Selami Kuran bir hukuk profesörü. Evli olan Hülya Kuran'ın biri kız biri erkek 2 çocuğu var. Hülya Kuran özel bir avukatlık firmasında çalışıyor.

  ATV'de Esra Erol'un programında yer alan avukat Hülya Kuran eşi ve çocukları ile mutlu bir evliliğe sahip.
  Kocası Selami Kuran hukuk profesörü, Ahmet Kuran adında bir oğlu ile Zeynep Kuran adında bir kızı var. Saray yavrusu gibi bir evde yaşayan Hülya Kuran ile eşi arasında yaş farkı çokmuş gibi görünüyor. Ancak 23 yıl önceki düğün fotoğraflarına bakıldığında durum anlaşılıyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow  Ahmet Faruk Kuran kimdir?

  Esra Erol’da programına katılan Ahmet Faruk Kuran, Hülya ve Selami kuran çiftinin 2 çocuğundan biridir. Zeynep Kuran isminde bir kız kardeşi bulunan Ahmet Faruk Kuran avukatlık yapmaktadır. Ayrıca Ahmet Kuran Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası’nın Gençlik Kolları Genel Sekreterliğini yapmaktadır. Ahmet Kuran sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmaktadır. Ahmet Kuran’ın twitter adresi @AvAhmetKuran olarak takip edilebilir.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow