Esra Erol beğeni yağmuruna tutuldu

Esra Erol beğeni yağmuruna tutuldu

Esra Erol beğeni yağmuruna tutuldu

Bir süredir ailesiyle tatil yapan ünlü sunucu Esra Erol, sosyal medya hesabından yaz pozlarını paylaştı. Sezon boyunca Esra Erol'da programıyla ekrana gelen sunucunun siyah şort ve gömleği ile verdiği pozu beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

ATV ekranlarında 'Esra Erol'da adlı programıyla izleyici karşısına çıkan Esra Erol, 2010 yılında Ali Özbir ile nikah masasına oturmuştu. Geçtiğimiz yıllarda Ali Özbir, bir takipçisinin 'Sanırım bir hamilelik var' yorumuna, 'Evet bir tane kız inşallah' yanıtını vermiş ve bu cevap Esra Erol'un hayranlarını heyecanlandırmıştı. Çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Erol, hamile olmadığını belirterek 'Sanırım bir yanlış anlaşılma var. Bebek de yok, müjde de' demişti.

Daha önce Candaş Tolga Işık'ın sunduğu 'Az Önce Konuştum' programına konuk olan Esra Erol, dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu. Erol, sosyal medyanın çok sayıda yuvanın yıkılmasına neden olduğunu söyledi. Ünlü sunucu sözlerine; "Sosyal medya birçok ailenin yıkılmasına neden oldu. Filtrelerle insanlar kendilerini orada yansıtmıyor. Bu nedenlerle sosyal medyada ihanet olayları arttı" diye devam etmişti.

Evlilik konusunda uyarı yapan Esra Erol, "Gençler evliliğe uzak dursun. Tabii ki bu işin yaşı yok ama kendinizi tanıdığınız, bildiğiniz, ne istediğinizin farkında olduğunuz dönemde aile kurumuna adım atıyor olmanız, sizin evlilik hayatınızı da şekillendirecek. Kendinizi tanıyın, ne hissediyorsunuz bilin. Bu çok büyük bir sorumluluk" ifadelerini kullanmıştı.

 

Ünlü sunucu Esra Erol, sosyal medyayı aktif kullanan isimlerin başında geliyor. Esra Erol, Instagram hesabından dikkat çeken paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Siyah gömlek ve mini bir şortlu kombin giymeyi tercih eden ünlü sunucu Erol, fotoğrafını "Akşam güneşi nimetleri" notu ile takipçilerinin beğenisine sundu.

Sezonun yorgunluğunu atmak için şu sıralar tatilde olan Erol'un bu paylaşımına kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum geldi. Erol'un paylaşımına yakın arkadaşı Hatice Şendil de kayıtsız kalmadı ve yorumda bulundu. Sosyal medya kullanıcıları Erol'un fotoğrafını çok beğendiklerini dile getirdi.