Son Dakika

Esra Erol'da Hatice Hanım, İlkay, Sedanur ve Emrullah Bey olayı nedir? Hatice Uzun kimdir, nereli?

A A

29.10.2021 - 18:30 Son Güncelleme:

Esra Erol'da programında bugün Hatice Hanım'ın kararı netleşecek. Birçok izleyici Sedanur ve Emrullah olayıyla ilgili bilgileri araştırıyor. Peki ama Esra Erol'da programına katılan Hatice, Sedanur ve Emrullah olayı nedir?

Esra Erol'da Hatice Hanım, İlkay, Sedanur ve Emrullah Bey olayı nedir? Hatice Uzun kimdir, nereli?

Uzun Ailesi arasındaki olumsuzluklar Esra Erol'da programında yer aldı. Gelinini dolandırıcılık, hırsızlık ve oğlu Emrullah Uzun'u kaçırmakla suçlayan anne Hatice Uzun, iddialarına devam etti. Emrullah Uzun ve eşi Sedanur Uzun da programa katılarak cevap hakkını kullandı. İşte Esra Erol'da programındaki Sedanur ve Emrullah olaylarıyla ilgili son durum...

Esra Erol'da Hatice Hanım - Sedanur ve Emrullah olayı nedir?

Sedanur ve Emrullah Bey Esra Erol'da programına katıldı. Hatice Hanım, oğlunun aradığını anne beni kurtar dediğini belirtince Emrullah Bey olayların öyle yaşanmadığını açıkladı. Annesinin de bunu bildiğini öne sürdü. Hatice Hanım oğluna kimin alkol aldığını sorup eşinin hoca olduğunu, eşinin almadığını savundu ve neden ihanet ettiği yönündeki sorulara yanıt aradı. Emrullah Bey abisine sorulmasını istedi. Annesinin iddialarının gerçeği yansıtmadığını ifade eden Emrullah Uzun, eşiyle 2020 yılının Haziran ayından bu yana beraber olduklarını dile getirdi. Annesinin en başta evliliklerini desteklediğini söyleyen genç, "Biz zaten birbirimizi seviyorduk. Onlar da bizi destekleyince hemen evlenmeye karar verdik" dedi. Kaçırılma iddialarına da karşı çıkan Emrullah Uzun, "Daha önce eşimle bir tartışma yaşamıştık. Sonrasında barıştık ve yanına gitmemi istedi. Kaçırılma konusu bundan ibaret" diye konuştu.