magazin haberleri

Evladını kaybeden ünlü şarkıcı: Acım öyle derin ki boğuluyorum

Efsane müzisyenin, oyuncu ve şarkıcı kızı gencecik oğlunu kaybetmenin acısını üzerinden atamadı. (FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM)Geçtiğimiz temmuz ayında, henüz 27 yaşında canına kıyan oğlunun doğum gününde de Instagram sayfasında dokunaklı bir mesaj paylaştı.

Tüm dünyada rock'n roll müziğin kralı olarak tanınan, şarkıcı ve oyuncu Elvis Presley'in kendisi gibi şarkıcı olan kızı Lisa Marie Presley'in 27 yaşındaki oğlu Benjamin Keough, geçtiğimiz temmuz ayında canına kıydı.

 Kısa bir süre önce açıklanan otopsi raporunda kanında uyuşturucu izine rastlanan Benjamin Keough, ateşli silahla kendi canına kıymıştı.

Elvis Presley'in torunu olan Benjamin Keough'un sözcüsü onun ölümünün ardından Lisa Marie Presley'in ayakta kalmaya çalıştığını ve en büyük çocuğunu "ilk aşkı" olarak gördüğünü açıklamıştı. Lisa Marie Presley'in hayata veda eden oğlu dışında üç tane çocuğu daha bulunuyor.

Lisa Marie Presley, kısa bir süre önce kaybettiği oğlunun doğum gününde Instagram sayfasında paylaştığı mesajına "Benim güzel, güzel meleğim... Senin üzerinde yürüdüğün toprağa tapındım, bu dünyada ve şimdi de cennette" diyerek başladı.
Lisa Marie Presley mesajına şöyle devam etti: "Benim kalbim ve ruhum seninle birlikte gitti. Sensiz geçen her gün ve her an, acımın derinliği boğucu ve dipsiz."

Mesajında, oğlunun ölümünden sonra asla eskisi gibi olmayacağını belirten Lisa Marie Presley "Lütfen beni bekle aşkım. Ve ben küçük kardeşlerini korumaya ve büyütmeye devam ederken, lütfen elimi tut. Bunu isterdin, biliyorum" diye yazdı.

Oğlunun ölümünden büyük bir acı duyan Lisa Marie Presley "Mutlu yıllar benim tatlı, tatlı oğlum. Sen bu dünya için çok fazla iyiydin" diye satırlarını bitirdi. Presley'in takipçileri bu dokunaklı paylaşımından sonra ona destek mesajları yazdı. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS