hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Farah Zeynep, Kızılcık Şerbeti'nde Dilruba'yı oynuyor! Dilruba'nın hikayesi! Farah Zeynep Abdullah hangi dizilerde oynadı?

  Farah Zeynep, Kızılcık Şerbetinde Dilrubayı oynuyor Dilrubanın hikayesi Farah Zeynep Abdullah hangi dizilerde oynadı
  expand

  Kızılcık Şerbeti yeni oyuncusu Farah Zeynep Abdullah oldu. Kızılcık Şerbeti Dilruba karakterine Farah Zeynep Abdullah hayat verecek. SHOW TV'de yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisiyle ilgili haber sosyal medyada gündem oldu. İşte Kızılcık Şerbeti Dilruba'ya dair bilgiler...

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Kızılcık Şerbeti yeni oyuncu: Farah Zeynep Abdullah, Kızılcık Şerbeti dizisinin kadrosuna dahil oldu. Sosyal medyada ''Şaka mı?'' gibi yorumlar alan Farah Zeynep Abdullah, ''Hayır, değil. Gerçek.'' yanıtını verdi. İşte Kızılcık Şerbeti Farah Zeynep Abdullah'a dair bilgiler...

  Birsen Altuntaş'ın haberine göre Farah Zeynep Abdullah, Kızılcık Şerbeti'nde Nursema'nın Amerika'dan gelen arkadaşı Dilruba karakterine hayat verecek.

  Farah Zeynep Abdullah kimdir? 

  Farah Zeynep Abdullah (d. 17 Ağustos 1989; Gayrettepe, Beşiktaş, İstanbul) Türk oyuncu. 31 yaşındadır.

  Irak Türkmenlerinden olan bir baba ile Türk ve Boşnak kökenli bir annenin kızı olarak İstanbul'da doğdu. Ailesinin kökenlerini "Babam Irak asıllı Türk, babaannem Üsküplü. Annemse Boşnak ve Erzincanlı," olarak açıklamıştır.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow