hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Fatih Erkoç, Kuruçeşme Açıkhava'da rüzgar gibi esti

  Fatih Erkoç, Kuruçeşme Açıkhavada rüzgar gibi esti
  expand

  Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri, dün akşam ünlü pop ve caz müzik sanatçısı Fatih Erkoç'u ağırladı. Erkoç, geniş repertuvarıyla sevenlerine keyifli anlar yaşattı.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Her yaştan dinleyicinin akın ettiği gecede, Boğaz’da tam anlamıyla müzik resitali yaşandı. ‘Ellerim Bomboş’ ve ‘Oynatmaya Az Kaldı’ gibi şarkıları ile müzik dünyasına damga vuran Fatih Erkoç, eşsiz yorumuyla Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde en sevilen şarkılarını seslendirdi.

  Farklı müzik tarzlarını kedine özgü yorumuyla harmanlayan sanatçı; ‘Ah Bu Hayat Çekilmez’, ‘Sarışınım’, ‘Osman Aga’ gibi seçkin parçaların olduğu renkli repertuvarı ile dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. ‘Kör Kuyular’, ‘Anı’ şarkılarıyla caz müzik tutkunlarını büyüledi. ‘Avuç İçi’, ‘Elveda Tatlım’ parçalarıyla da Boğaz’ın kıyısında nostalji rüzgarları estirdi.

  Müzikseverler, gece boyunca süren coşkulu performansın tadını çıkarırken, Fatih Erkoç'un seslendirdiği şarkılarla unutulmaz anlar yaşadı. Multi-enstrümantalist kimliğiyle bilinen ve şarkılarını seyircilerle birlikte söyleyen sanatçı, icra ettiği üflemeli çalgılarla geceye renk kattı.

  Her biri müzik ziyafetine dönüşen performansıyla iki saat sahnede kalan Fatih Erkoç, dinleyicilerinin gönüllerinde iz bıraktı.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow