Fazıl Say askerlik fotoğrafını paylaştı

Fazıl Say askerlik fotoğrafını paylaştı

Fazıl Say askerlik fotoğrafını paylaştı

Geçtiğimiz aylarda eşi Ece Dağıstan ile birlikte yaptığı "Sevgililiğe devam ediyoruz. Evlerimizi bile birleştirmedik. Birbirimize hâlâ sırt çantamızla gelip gidiyoruz" açıklamasıyla gündeme gelen Fazıl Say, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettiriyor. Ünlü piyanist yayınladığı son kare ile takipçilerini geçmişe götürdü.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

2019 yılında İtalya'nın Milano kentinde Ece Dağıstan ile hayatını birleştiren piyanist Fazıl Say’ın "Ayrı evlerde yeni aşıklar gibi yaşıyoruz" açıklaması magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ünlü çiftin bu tercihinin doğruluğu sosyal medyada da günlerce konuşulmuştu.

Instagram hesabını aktif kullanan Fazıl Say, haftalar sonra yaptığı paylaşımla gündem oldu. Tam 19 yıl önceye ait bir kareyi yayınlayan müzisyenin gönderisine binlerce beğeni ve yorum yapıldı.

Say, askerlik fotoğrafını "Gelsin Askerlik anısı, Burdur 2002" notuyla sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü piyanist, vatani görevini Burdur 3. Piyade Er Eğitim Tugay Komutan Yardımcılığı'nda yaptı.