Fenomen Meriç Keskin, Konya'daki barınaktan köpek sahiplendi!

Fenomen Meriç Keskin, Konya'daki barınaktan köpek sahiplendi!

Fenomen Meriç Keskin, Konya'daki barınaktan köpek sahiplendi!

Konya Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde bir görevlinin elindeki kürekle bir köpeğe vurarak ölümüne neden olduğu iddia edilen görüntüler sosyal medyada tepki çekmişti. Yaptığı hayır işleriyle dikkat çeken fenomen Meriç Keskin, yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı. Keskin, Konya'daki barınaktan bakımsız haldeki bir köpeği sahiplendi.  

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Konya Büyükşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezinde bir görevlinin elindeki kürekle bir köpeğe vurarak öldürdüğü görüntüler Türkiye'yi ayağa kaldırmıştı. Türkiye'nin dört bir yanından hayvanseverler barınak önüne gelerek yaşanan katliama tepki göstermişti.

BELEDİYEDEN AÇIKLAMA: AÇIĞA ALINDILAR

Konya Büyükşehir Belediyesi resmi sosyal medya hesabından yapılan son açıklamada, "Rehabilitasyon Merkezimizde yaşanan olay gece tüm yönleriyle incelenmiş. Sabahın erken saatlerinde ilgililer ivedilikle açığa alınmış sorumlular hakkında Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulmuştur. Konya İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri şüphelileri gözaltına almıştır" denildi.

KONYA'DAKİ BARINAKTAN KÖPEK SAHİPLENDİ 

Instagram'daki esprili paylaşımlarıyla ilgiyle takip edilen Meriç Keskin, tartışmaların merkezindeki Konya Büyükşehir Belediyesi’ne ait Sahipsiz Hayvan Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi’nden sahiplendiği köpek ile gündemde. Zaman zaman yaptığı hayır işleriyle bilinen Keskin, bu defa Konya'dan sahiplendiği bakımsız haldeki köpek ile gönülleri fethetti.

DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM

'Ruhi' adını verdiği köpeği beklerken sabırsızlığını ve kavuşma anını paylaşan Keskin'in paylaşımına ünlü-ünsüz pek çok isimden yorum yağdı. Ruhi'nin eve geldiği andan itibaren yaşadığı mutluluk herkesi duygulandırdı.

 ÜNLÜLER YORUM YAĞDIRDI

Pek çok ünlü ismin de yorum yaptığı paylaşım, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Demet Akalın: Ağladım ya. Allah sana istemediğin kadar çok mutluluk versin. İstediğinden daha da çok. Çok seviyorum seni deli

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

 

Eda Ece: Birtanem benim öyle mutluyum ki sana geldiği için. Kemikleri sayılıyor yavrumun, çok açlık çekmiş çok. Ona en lezzetli mamaları hazırla annesi ben de ona hediye göndereyim.