FRAGMAN YAYINDA! Sol Yanım 2. bölüm fragmanı İZLE!

FRAGMAN YAYINDA! Sol Yanım 2. bölüm fragmanı İZLE!

FRAGMAN YAYINDA! Sol Yanım 2. bölüm fragmanı İZLE!

STAR TV'de Sol Yanım adlı dizi ilk bölümüyle yayınlandı. 26 Kasım akşamı 1. bölümüyle ekrana gelen Sol Yanım dizisinin genç oyuncu kadrosu dikkatleri çekti. İzleyiciler Sol Yanım 2. bölüm fragmanını merak ediyor. İşte Sol Yanım 2. bölüm fragmanı hakkında bilgiler!

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Star TV'de 26 Kasım akşamı Sol Yanım adlı dizi ilk bölümüyle yayınlandı. Sol Yanım, BKM Yapım imzalı, yönetmeliğini Serdar Gözelekli’nin yaptığı, Melis Civelek'in senaryosunu kaleme aldığı dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisidir. Peki ama Sol Yanım 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sol Yanım 1. bölüm izle

Star’ın yeni dizisi ‘Sol Yanım’ın merakla beklenen ilk tanıtımı yayınlandı. Genç yıldızları usta isimlerle buluşturacak olan dizinin yayınlanan tanıtımı büyük merak uyandırdı. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği dizinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli üstlenirken, senaryosunu ise Melis Civelek kaleme alıyor.

Geçmişten geleceğe taşınan aşkların ve tesadüflerin hikayesini konu alındığı ‘Sol Yanım’ın başrollerinde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli ve Cansel Elçin gibi isimler yer alıyor. Yayınlanan ilk tanıtımla birlikte dizinin merakla beklenen karakterleri de ortaya çıktı.

‘Sol Yanım’ seyirciyi genç yaşta kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmiş ve annesinin bakımını üstlenmiş Serra ile varlıklı Kutlusay Ailesi’nin veliahtı Selim’le tanıştıracak. Serra ve annesinin mütevazı mahalle hayatına karşılık, Kutlusay Malikanesi ve ailenin göz alıcı lüks yaşamı hikayenin merkezinde yer alacak. Çok başarılı bir öğrenci olan Serra’nın burslu okuduğu, Selim’in ise adeta mecburiyetten devam ettiği, kendilerinin olan Kuzey Üniversitesi ise üniversite yaşamına dair birbirinden eğlenceli ve sürükleyici hikayeler sunacak. Kadronun genç oyuncularının birbirinden çarpıcı tarzları gençler arasında yeni bir akım başlatacak.


Sol Yanım 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Sol Yanım dizisi Star TV'de her perşembe 20:00'de ekrana geliyor. Sol Yanım dizisinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı.